Tele

“Tantsud tähtedega” saates osaleb ka tuntud sportlane

Saade jõuab eetrisse sügiselFoto: pressimaterjal

Täna selgus saate “Tantsud tähtedega” kolmas võistlejapaar. Uisud vahetab tantsukingade vastu endine tippsportlane Saskia Alusalu, kelle tantsupartner on Marko Kiigajaan.

“Kui keegi oleks mind lihtsalt tantsutrenni kutsunud, ilma selle saateta, oleksin ma kohe jah-sõna öelnud. Kuna lisaks trennidele on ka saade, siis ma tükk aega mõtlesin, kas jõuan seda teha või mitte,“ ütles Alusalu Õhtulehele.

Kiigajaan on saates osalenud kolmel hooajal. Ta õpetas tantsima Evelyn Sepa, Kati Tootsi ja Ithaka Maria Rahula, kellega saavutas saates 2010. aastal teise koha, kirjutab TV3 portaal.

Varasemalt on välja kuulutatud, et sel aastal võistlevad saates ka Villemdrillem ja Greta Korju ning Jüri Ratas ja Kristina Tarmet.

“Tantsud tähtedega” saates pannakse tuntud eestlased paari Eesti parimate võistlustantsijatega. Pooleteise kuu jooksul on paaridel võimalus tantsude põhitõed selgeks saada, harjutada ning valmistada ette esimese kahe saate tantsukavad ja kostüümid, et siis astuda žürii ja rahva pilgu ette.

Alates teisest saatest tuleb iga saate lõpus lahkuda ühel tantsupaaril. Nende saatus, kes saatesse jäävad ja kes peavad tantsusaalist lahkuma, selgub žürii ja rahvahääletuse ühise otsuse tulemusel. Rahvahääletusest laekuv tulu läheb Eesti Vähiliidule uue põlvkonna liikuva kompuutertomograafi soetamiseks. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.