Tele

Tantsusaatest esimesena lahkunud Kadri Tali: võtan kaasa uskumatu armastuse tantsu vastu

Esimesena lahkusid saatest Kadri Tali ja tema treener Mairold MillertFoto: TV3

“Tantsud tähtedega“ kuuenda hooaja teisest saatest pidi kohtunike punktide ja rahvahääletuse tulemusel lahkuma tantsutäht Kadri Tali.

Tali ja tema treener Mairold Millert esitasid saates aeglase fokstroti, mille taustaks oli lugu Eesti muusika varasalvest: “Ma tahan olla öö“.

Tali märkis pressiteates, et saatest lahkumine on loomulikult kurb, ent kahjutunde kõrval valdab teda suur tänutunne, et tal avanes võimalus heategevusest kantud saates osaleda.

“Võtan tantsusaatest kaasa uskumatu armastuse tantsuspordi vastu, hea rühi, hea tervise, soovi teisi aidata ning uue sõbra,“ sõnas Tali, viidates sõbra osas treener Mairold Millertile.

Treener kinnitas, et Kadri oli tantsude omandamisel väga tubli õpilane ning tantsis suurepäraselt.

“Saime hästi hakkama ja see teeb ka lahkumise veidi lihtsamaks – teame, et andsime endist parima,“ sõnas Millert.

Järgmisel pühapäeval astub tantsupõrandale seitse paari: Birgit Sarrap ja Marko Kiigajaan, Ülle Lichtfeldt ja Marko Mehine, Jüri Ratas ja Kristina Tarmet, villemdrillem ja Greta Korju, Brigitte Susanne Hunt ja Robert Veskus, Ruslan Trochynskyi ja Anabel Aunver ning Juss Haasma ja Kerstin Kruuse.

“Tantsud tähtedega“ on kantud heategevusest, toetades Eesti Vähiliitu mobiilse kompuutertomograafi soetamisel.

“Tantsud tähtedega“ kolmas saade on Eda-Ines Etti ja Jüri Pootsmanni juhtimisel TV3 otse-eetris järgmisel pühapäeval kell 20.00.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.