Tele

Tantsusaatest lahkunud Ruslan Trochynskyi: jätkan kindlasti tantsimist

Nüüd on saatesse võistlema jäänud vaid neli paariFoto: TV3

TV3 “Tantsud tähtedega” kuuenda hooaja kuuendast saatest lahkus tantsutäht Ruslan Trochynskyi, kes tänas rahvast ja treenerit, lubades, et tantsimisega jätkab ta kindlasti.

Pühapäeval hindasid tantsutähti kohtunikud Martin Parmas, Helen Klandorf-Sadam, Jüri Nael ning külalisena Anna Levandi. Kohtunike ja rahvahääletuse tulemusel lahkusid saatest Ruslan Trochynskyi ja tema treener Anabel Aunver.

“Ma olen südamest tänulik, et sain võimaluse saates osaleda ja Eesti Vähiliitu toetada. Eriti tänan oma treenerit, kes õpetas mulle väga palju ning kindlasti näeb meid ka edaspidi koos esinemas,“ sõnas Trochynskyi pressiteates.

Ta lisas, et nüüd saab ta taas mahti muusikaga tegeleda ja oma ansambli juurde naasta.

Eilses saates esitasid tantsutähed kaks tantsu, millest üks oli kas tša-tša-tšaa, aeglane fokstrott, aeglane valss või quickstep ning teise tantsu jaoks olid osalejad ise valinud muusika filmidest “Titanic“, “Avatar“, “Moulin Rouge“, “Viiskümmend halli varjundit“, “Zorro mask“ jt

Juba nädala pärast jõuab vaatajateni finaalieelne otsustav saade, kus tantsutähed Brigitte Susanne Hunt, Ülle Lichtfeldt, Ragnar Klavan ja Jüri Ratas võistlevad koha eest suures finaalis.

Ka kogu eeloleva nädala jooksul saavad televaatajad helistada oma lemmiku poolt, toetades sellega Eesti Vähiliidule mobiilse kompuutertomograafi soetamist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.