Tele

Telesaade “Ma näen su häält” otsib uude hooaega teesklejaid

Mihkel Juhkam pettis arvajad ja nõunikud osava näitemänguga äraFoto: Rauno Liivand

Käimas on ettevalmistused telesõu “Ma näen su häält” uueks hooajaks ning andekatel teesklejatel on endiselt võimalus saatesse kandideerida.

Saatetegijate sõnul tuleb uus hooaeg veel suursugusem ja üllatusterohkem. Et see aga maksimaalselt õnnestuda saaks, otsib saatetiim säravaid ja julgeid inimesi kõikidelt elualadelt, kes on andekad suumaigutajad ja suurepärased rollikehastajad.

Osavad teesklejad, kes jõuavad viimasesse vooru ja suudavad jätta mulje endast kui lauljast, võidavad saate auhinnaraha 2022 eurot.

Eelmisel hooajal jõudis teleekraanile suur hulk suurepäraseid teesklejaid, kellele tuli kasuks lauljalik hoiak, mikrofoni õige käsitlemine ja artistilik olek.

Täieliku üllatajana teesklejaks osutunud Mihkel Juhkam ütles, et saates osalemine pakkus talle palju kogemusi ja viskas nalja, et nüüd on tal jalg telemaailma ukse vahel.

“Muljed saatest on meeletud – kogu saatemeeskond on superäge, toetav ja võimalusi pakkuv. Pärast saadet sain tuttavatelt ja ka võõrastelt palju positiivseid kommentaare,” rääkis Juhkam oma kogemusest.

Kõikidel soovijatel tuleb ennast esimesel võimalusel kirja panna, sest saate salvestused algavad peagi. Osalemissoovist tuleb teada anda aadressil saatecasting@gmail.com.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.