Tele

Telesaadete edetabel: Kanal 2 pakkus möödunud nädalal ETV-le konkurentsi

"Kuldvillak" jõudis taas edetabelisseFoto: Konstantin Sednev

Eelmise nädala vaadatuimate telesaadete edetabeli tipust võib taas leida ETV saateid. Küll aga pakkusid kanalile sel korral konkurentsi ka Kanal 2 saated.

Kui detsembri kahel viimasel nädalal jõudsid vaadatuimate saadete esikümnesse vaid ETV saated, siis jaanuari esimesel täispikal nädalal lisab tabelile kirjusust ka Kanal 2. Ilmselt seetõttu, et mitmed saated, mis muidu edetabelis on – näiteks “Ringvaade” ja “Pealtnägija” –, olid talvepuhkusel. Esikohani jäi kommertskanalil aga pikk tee minna.

Möödunud nädala vaadatuim telesaade oli “Aktuaalne kaamera”, mida vaatas otse või eetripäeval järele 178 000 inimest. Vaadatavuselt järgnesid 150 000 vaatajaga ETV pühapäevased spordiuudised ja 142 000 vaatajaga mälumängusaade “Kuulsuste lahing”.

Neljandalt kohalt leiab ETV spordiuudised, mis naelutasid ekraanide ette 139 000 televaatajat. Esimese erakanali saatena jõudis edetabelisse viienda koha haaranud “Kuldvillak”, mis köitis 128 000 silmapaari.

Seejärel jätkub edetabel veidike aega taas ETV meeleolus. Kuuenda koha vääriline oli intervjuu peaminister Kaja Kallasega, mida jälgis 124 000 inimest. Tuhande võrra vähem vaatajaid kogus aga seitsmenda koha saanud “Hommik Anuga”.

Tabeli lõpuosas on saadete vaatajanumbrid üsna sarnased. Kaheksandalt kohalt leiab Kanal 2 saate “Reporter+”, mida vaatas 120 000 inimest. Üheksanda koha sai aga 119 000 vaatajaga “Õnne 13” aastavahetuse osa kordus ning esikümne lõpetab 118 000 vaatajaga “Reporter”.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.