Tele

Telestaarid teevad EFTA galal üllatusesinemise

Esinejate seas on ka Kethi Uibomägi ja Marek LindmaaFoto: TV3

Reedesel EFTA galal teeb üllatusesinemise spetsiaalselt EFTA 2022 jaoks kokku tulnud saatejuhtide bänd, kuhu kuuluvad ETV, TV3 ja Kanal 2 telestaarid Eeva Esse, Piret Järvis-Milder, Kethi Uibomägi, Jüri Butšakov, Marek Lindmaa, Taavi Otsus ja Jüri Muttika.

Kethi Uibomägi sõnas pressiteates, et saatejuhtide bändi kokkutoomine on kummardus Eesti inimestele. 

“Kui telekanalid igapäevaselt justkui konkureerivad selle ühe ja ainsa jumala – telepubliku tähelepanu – ees, siis bänd toob iga kanali pärlid kokku ja see on ideena juba väga muljetavaldav. Kui sain kutse saatejuhtide bändis osalemiseks, siis ma isegi ei kuulanud küsimust lõpuni, vaid kuuldes sõnu EFTA gala ja laul, olid mul kohe käed püsti,” märkis ta.

Uibomäe sõnul on hea ansambli valem sama, mis hea telesaate puhul – super tiim lava peal ja lava taga ning lavatagune meeskond töötab ettevalmistuses veel kõige kõvemini.

Seitsmeliikmeline saatejuhtide bänd esineb koosseisus Taavi Otsus (trummid), Marek Lindmaa (kitarr), Jüri Muttika (klahvid), Kethi Uibomägi (vokaal), Eeva Esse (vokaal), Piret-Järvis Milder (vokaal) ja Jüri Butšakov (vokaal).

Laulusõnu aitasid teha Olav Osolin, Korea ja Kadri-Ann Mägi.

Lisaks saatejuhtide bändile esinevad EFTA 2022 galal R&B ja soulikuninganna Rita Ray, raadiokuulajate lemmikud Púr Múdd ja Grete Paia ning üle pika aja taas esmakordselt suurele lavale Eesti hiphopilegend A-rühm.

Programmi juhib Tõnis Niinemets.

Pidulik galaõhtu toimub 16. septembril algusega kell 18.00 Alexela kontserdimajas.

Otseülekannet saab jälgida ETV ja ETV2 vahendusel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.