Tele

Televaatajad küsivad: kas “Maskis laulja” kostüümides osalejate laul tuleb lindilt?

"Maskis laulja" osutus televaatajate seas populaarseks?Foto: TV3

Eile alustas TV3 eetris uus telesõu “Maskis laulja”, mis pani televaatajad küsima, kas pealaest jalatallani kostümeeritud osalejad laulavad salvestustel publiku ees otse või on lood varem ette salvestatud.

“Maskis laulja” on telesõu, kus kümme kostüümidesse riietatud kuulsust esitavad erinevaid tuntud laule. Tegu ei ole otsesaatega, kuid sellegipoolest jäi televaatajatele mulje, et maskeeritud lauljad ei esita enda lugusid stuudiopubliku ees otse.

“Maskis laulja” peaprodutsent Kaupo Karelson kinnitab, et otse laulmisele on kostüümid liialt suureks takistuseks ja maskeeritud artistid laval enda lugusid vokaalselt ei esita.

“Kui televaataja mõtleb, et kas kostümeeritud osaleja laulab sellesse mikrofoni, mida karakter käes hoiab, siis need on muidugi butafoorsed – hääl ei kosta maskist välja piisavalt kvaliteetselt,” selgitab Karelson.”

“Samas kordan üle, et formaadi eripäraks on just osalejate arvamine kahel viisil: elektrooniliselt töödeldud häälega antud vihjete ning ilma muundamata häälega laulmise põhjal.”

Karelson kinnitab ka, et homsesse planeeritud “Maskis laulja” salvestus toimub koroonaviirusest hoolimata, kuid ilma stuudiopublikuta.

“Homme avalikku salvestust ei toimu, vaid sarnaselt teiste riikidega, näiteks Austria ja Saksamaa, teeme seda ainult oma vähendatud meeskonnaga,” kinnitab Karelson.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.