Tele

Telia sulgeb tasuta Kordus TV teenuse, alles jääb vaid tasuline salvestamine

Tasuta Kordus TV-d saab nautida märtsi keskpaigani.Foto: A. Aleksandravicius/Shutterstock

Telia plaanib märtsi keskpaigas lõpetada tasuta Kordus TV teenuse pakkumise. Selle asemel jääb alles tasuline salvestusteenus, mille eest peab maksma 5 eurot kuus.

“Kordus TV on olnud teerajajaks Telia tänasele Salvestamise teenusele, sündides ajal, mil paljud telekanalid polnud veel valmis järelvaatamise lahendust pakkuma. Seetõttu saigi aastate eest Kordus TV loodud nii, et selle vahendusel sai järelvaadata teatud Eesti kanalite omatoodangut,” selgitab Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuht Birjo Kiik.

“Tänaseks on olukord teleturul väga palju muutunud – pea kõiki telekanaleid on võimalik järelvaadata ning selleks on sõlmitud telekanalite omanikega ka vastavad lepingud,” jätkab Kiik. “Kuna Kordus TV lahendus on tänases turusituatsioonis ajale jalgu jäänud, otsustasime teenuse väljateenitud pensionile saata.”

Sellest tulenevalt ei ole alates 16. märtsist võimalik enam ETV ja ETV2 telesaateid tasuta järelvaadata. Samuti ei ole TV3 ja Kanal 2 märtsi keskpaigast enam tasuta ning ilma reklaamideta järelvaadatav.

Alates märtsi keskpaigast jääb Telia klientidele alles telekanalite salvestusteenus, mille eest peab maksma 5 eurot kuus. See võimaldab kõigi telekanalite saateid järelvaadata kahe nädala jooksul.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.