Tele

“Tiger Kingi” saaga jätkub: Carole Baskini salapäraselt kadunud abikaasa testament on võltsing

Carole Baskini abikaasa testamendiga ei ole kõik korras.Foto: kuvatõmmis

Eksperdid jõudsid järeldusele, et ülimenukast Netflixi seriaalist “Tiger King” tuntud loomaõiguste aktivisti Carole Baskini abikaasa testament on võltsitud.

Carole Baskini abikaasa Don Lewis kadus salapärastel asjaoludel 1997. aastal ning kuulutati 2002. aastal surnuks. Baskini kriitik ja teine Netflixi “Tiger Kingi” keskne tegelane Joe Exotic on süüdistanud Baskinit enda abikaasa mõrvas. Motiiviks oli Exoticu arvates Lewise raha, mida Baskin soovis endale saada.

Hillsboroughi maakonna šerif Chad Chornister sõnul kinnitasid kaks eksperti, et Lewsie testament on ilma igasuguste kahtlusteta võltsing. Lisaks sellele on šerifi sõnul ka üks tüdruk tunnistanud, et teda sunniti valetama, et ta nägi Lewist testamenti allkirjastamas.

Sellest hoolimata tundub, et Carole Baskin pääseb tekkinud olukorrast puhtalt. Chornisteri sõnul ei ole enam võimalik midagi ette võtta, kuna testamendis kirja pandu on juba ellu viidud ja juba on möödunud liialt palju aega, et testamendi sisu muuta.

Hiljuti otsustas kohus, et vanglakaristust kandev Joe Exotic peab miljoni dollari suuruse trahvi katteks Baskinile loovutama enda loomaaia.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.