Tele

“Tiger Kingist” tuntud Joe Exoticule kuulunud loomapark sulgeb uksed

Joe Exoticu loomaparki enam ei ole.Foto: kaader seriaalist "Tiger King"

Netflixi seriaalist “Tiger King” tuntutust kogunud Joe Exoticule kuulunud loomapargi päevad on loetud. Vanglakaristust kandva Exoticu äripartner ja loomapargi haldaja Jeff Lowe teatas, et on otsustanud pargi lõplikult sulgeda.

“”Tiger King” on meie elusid väga mitmel moel muutnud,” väidab Lowe Facebooki postituses. “Me oleme praegu ja jääme ka tulevikus sihtmärgiks kõikidele hullumeelsetele loomaõiguslastele, kuid me oleme selleks valmis. Oleme otsustanud loomaaia koheselt sulgeda.”

Lowe väidab ka, et on otsustanud loobuda talle USA põllumajandusministeeriumi (USDA) väljastatud litsentsist, mis annab talle õiguse loomaparke pidada. Ta kinnitab, et on varasemalt edukalt läbinud viis USDA inspektsiooni, kuid nüüd on ministeerium lõpuks allunud PETA survele ja hakanud Lowe vastu esitama valesüüdistusi.

Jeff Lowe koos abikaasa Lauren Droplaga.Foto: kuvatõmmis

Lowe kinnitab, et pargis elanud loomade eest kantakse ka tulevikus jätkuvalt hästi hoolt ning neid ei käi enam inspekteerimas PETA ja USDA nuhid.

See kõik ei tähenda, et Lowe eksootiliste loomade maailmale selja pööraks. Ta väidab, et plaanib koos abikaasa Lauren Droplaga avada uue pargi, mis jääb vähemalt esialgu privaatseks ja keskendub uute “Tiger Kingi” brändiga seotud teleseriaalide väntamisele.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.