Tele

TOP 10: need olid 2020. aastal kõige enam piraaditud teleseriaalid maailmas

See väike roheline elukas on eelmise aasta suurim telestaar.Foto: kuvatõmmis seriaalist "The Mandalorian"

Asi on ametlik: beebi Yoda on maailma vallutanud. 2020. aastal tiriti kogu maailmas kõige enam illegaalselt alla “Tähtede sõjal” põhinevat seriaali “The Mandalorian”.

TorrentFreaki uuringust selgub, et striimimisteenuses Disney+ saadaval olev “The Mandalorian” on aastaga läbi teinud korraliku tõusu. 2019. aastal platseerus see sari netipiraatide populaarsusedetabelis kolmandale kohale, kuid ülimenuka teise hooaja järel on tõustud pingerea kõrgeimale pügalale.

“The Mandaloriani” järel asub edetabelis teisel kohal Amazon Prime Video seriaal “The Boys”, mis räägib düsfunktsionaalsest superkangelaste salgast, kelle niite tõmbab raha- ja võimuahne suurkorporatsioon.

Pronksikohale tuleb HBO kvaliteetseriaal “Westworld”, mille keskmes on suurejoonelisest lõbustuspargist alguse saanud robotite ja tehisintellekti ülestõus. “Westworldi” viimast hooaega ei võtnud fännid ja kriitikud vastu just kõige soojemalt, kuid vaatajate seas on see seriaal jätkuvalt ülimalt populaarne.

Tasub meeles pidada, et TorrentFreaki uuring ei anna piraatlusest täiemahulist ülevaadet, kuid siiski joonistuvad välja tendentsid, mis annavad kõige enam illegaalselt alla tiritud seriaalidest asjaliku ülevaate.

Need olid 2020. aastal enim piraaditud seriaalid maailmas:

  1. The Mandalorian
  2. The Boys
  3. Westworld
  4. Vikings
  5. Star Trek: Picard
  6. Rick and Morty
  7. The Walking Dead
  8. The Outsider
  9. Arrow
  10. The Flash

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.