Tele

Treiler: autosaade “The Grand Tour” naaseb detsembris pärast enam kui aastast pausi

Clarkson, Hammond ja May võtavad ette järjekordse hullumeelse seikluse.Foto: kuvatõmmis

Jeremy Clarksoni, James May ja Richard Hammondi autosaate “The Grand Tour” uus episood jõuab Amazon Prime Video striimimisteenusesse 18. detsembril.

“The Grand Touri” fännid on pidanud uut episoodi ootama pikalt. Viimati seiklesid Clarkson, Hammond ja May teleekraanil 2019. aasta 13. detsembril esilinastunud eriepisoodis “Seamen”. Kuna uus osa saab olema tavalisest pikem eriepisood, siis tõenäoliselt võime arvestada “Seaminelie” sarnase 91-minutilise kestvusega.

Ka detsembris saabuv uus “The Grand Touri” osa on eriepisood, kus seekord mütatakse modifitseeritud autodes Madagaskari ja Reunioni saartel. Episoodi pealkirjaks on “A Massive Hunt”, mille põhjal võib järeldada, et saatejuhtide kolmik asub jahtima väärtuslikku aaret.

Kasutatakse kolme erinevat sõidumasinat, mida on aardejahi otstarbeks oluliselt tuunitud. Clarkson istub Bentley Continental GT rooli, Hammondi masinaks on Ford Focus RS ning May on otsustanud Caterham Seveni kasuks.

Mõne aja eest panid monteerimisprofid “The Grand Touri” Jeremy Clarksoni võidu kihutama “Kiirete ja vihaste” Vin Dieseliga. Tulemus on nii vinge, et vääriks lausa parima montaaži Oscarit.

Tarmo Tähepõld Autogeeniusest on proovinud ka “The Grand Touri” põhjal valminud arvutimängu ja leiab, et see on ikka paras saast.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.