Tele

Treiler ja fotod: uues Eesti tõsielusaates “Villa” võisteldakse 30 000 euro nimel

"Villas" osaleb viis tüdrukutFoto: Rauno Liivand

Juba 3. oktoobril näeb ilmavalgust Andrei Zevakini ja Robin Valtingu reality “Villa”, mille esimesed osalejad on nüüd avalikustatud.

Saatesse kandideeris 2000 inimest, ent läbi sõela pääsesid 30 000 euro nimel võistlema vaid vähesed. Grupp noori ja vallalisi kolib kuuks ajaks Vahemere-äärsesse luksusvillasse, kus veeta oma elu parim suvi ja leida oma eluarmastus. 

Kaisa (25)

Kaisa on mõõdukalt tagasihoidlik Tallinna neiu, kes igapäevaselt töötab turundajana, ent pühendab iga oma vaba hetke enda YouTube’i kanalile sisu luues. Tema kireks on teemad, mis on seotud moe, ilu ja kõige kauniga.

Kaisa sõnul läks ta “Villasse” otsima nii kaaslast, sõpru kui ka võitu. 

KaisaFoto: Rauno Liivand

Katriin (23)

Katriin on Tallinnast pärit eratreener, kelle jaoks on regulaarne trenn ja õige toitumine elu lahutamatud osad. Katriini naeratus on nakkav ning ei jää kindlasti märkamatuks mitte ühelegi vaatajale. Ta on väga võistlushimuline ja läks enda sõnul saatesse eeskätt võidusumma järele.

KatriinFoto: Rauno Liivand

Liis (23)

Liis on energiast pulbitsev Lõuna-Eesti tüdruk, kes kolis hiljuti Tallinna, et panna ennast proovile suurlinna melus. Tal ei ole ole väga palju sõbrannasid ja eelistab pigem noormeeste seltskonda. Poisi südame võitmiseks piisab kaunil neiul vaid korra enda helesiniste silmade pilgutamisest. 

LiisFoto: Rauno Liivand

Diana (21)

Diana on Armeenia juurtega kaunitar, kelle temperamenti on tunda ka läbi teleekraani. Tema jaoks on võidusumma kõrval olulisemad suhted, mida Villast leida võib. Ta peab enda nõrgaks küljeks seda, et armub vahel liiga kiiresti.

DianaFoto: Rauno Liivand

Annabel (22)

Annabel on Tallinnas elav noor neiu, kelle lemmikteema on kõik seksuaalsusega seonduv. Ta jagab sel teemal ka teistele naistele näpunäiteid.

Annabel ei häbene midagi ega kedagi ja läheb Villasse eelkõige selleks, et kogeda enda elu suurimat seiklust ja pidada Vahemere ääres maha üks meeldejääv kolmenädalane pidu.

AnnabelFoto: Rauno Liivand

“Villat” saab alates 3. oktoobrist näha villatv.ee-st.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.