Tele

Treiler: uues Eesti seriaalis “Tulejoonel” kehastub Marko Matvere Tallinnas tegutsevaks pommipanijaks

Foto: kaader seriaalist

Elisa avalikustas värske põnevussarja “Tulejoonel” esimese treileri. Seriaal räägib tõsielulistest sündmustest inspireeritud loo elu hammasrataste vahele jäänud Afganistani sõja veteranist, keda kehastab Marko Matvere.

“Tulejoonel” on põnevik ja perekonnadraama, milles rulluvad lahti teravad kaasaegsed teemad ja uudsed tegelased. Sarja keskmes on Marko Matvere kehastatav 57-aastane Jakob Sommer, kelle töö- ja eraelu on karidele jooksnud.

Kõrvaltvaatajaile sõbraliku ja rahulikuna näiv vanaisa tunneb ühel hetkel, et maailm tema ümber on jäänud võõraks ning ta otsustab seda plahvatusohtliku missiooniga “parandama” hakata.

Pealinna oma hirmuvalitsuse all hoidvat pommimeest asub jälitama noor kaitsepolitsei tippuurija, keda kehastab ka treileris nähtav Kaspar Velberg. Lisaks teevad sarjas kaasa Sten Karpov, Liis Lass, Saara Pius, Karin Tammaru, Märt Avandi jt. Eesti tippnäitlejad.

Põnevussarja esimene osa linastub ülehomme Pimedate Ööde Filmifestivalil. Elisa Huubi klientideni jõuavad esimesed osad käesoleva aasta lõpus.

Toimetas Martin Liivand.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.