Tele

Tuuli Roosma Indiast: ma ei ole ammu kuulnud, et keegi nii suure rõõmuga kiidaks Stalinit

Täna alustab Tuuli Roosma uusim reisisaade.Foto: Kanal 2

Täna õhtul alustab Kanal 2 eetris Tuuli Roosma uusim reisisaade “Meie aasta Indias”.

Maailmarändurid Tuuli Roosma ja Arbo Tammiksaar koos laste Andrese ja Kristjaniga otsustasid minna Indiasse otsima vaimsust ja gurusid ning tutvuda kõikide erinevate valgustatuse viisidega. “Esimest korda olime Arboga ka tõeliselt nugade peal, et kuidas see valgustumine täpselt käima peaks,” meenutab Tuuli.

Tuuli leiab, et India võiks olla kõikidele eeskujuks, kuna on ääretult demokraatlik maa. Erinevates osariikides valitsevad täiesti erinevad poliitilised jõud. Nii satuvad nad ka osariiki, kus valitsevad kommunistid. “Ma ei ole nii ammu kuulnud, et keegi nii suure rõõmuga kiidaks Stalinit,” ütleb Tuuli. “See oli nagu suur ajarännak minevikku,” lisab ta.

Foto: Herkki Merila

India on televisiooni mõistes meeletult suur riik ning Bollywood tõmbas ka tuntud eesti telepere. “Eesmärk oli meil ikka jalg Bollywoodi ukse vahele saada, aga kui tuntuks me Indias saime, seda näeb juba saates,” muigab Roosma.

Oma teekonnal läbi India satub perekond mitmel korral surma suhu, visatakse öösel rongist välja ja kukub väljapressijate ohvriks. Kas reisisellid leiavad oma guru ning saavad valgustunuks või hoopis Bollywoodi staarideks? Proovitakse igatahes mõlemat.

Tuuli, Arbo, Kristjani ja Andrese seiklused Indias algavad Kanal 2 eetris täna kell 20:05.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.