TV3 avalikustas telesügise suursaate, milleks saab pühapäevaõhtune „Su nägu kõlab tuttavalt“.

"Su nägu kõlab tuttavalt" tuleb tagasi.Foto: TV3

TV3 Grupp Eesti tegevjuht Signe Suur teatas, et koos suve algusega saab rõõmustada kõiki näosaate fänne, sest juba sügisel naaseb ekraanile Eesti telemaastikule laulu- ja paroodiasõu „Su nägu kõlab tuttavalt“.

„Lubame, et näosaate comeback saab olema täis üllatusi ja meeleolukaid etteasteid. Viimati oli suursõu eetris 2018. aastal kuldse hooajaga ja usume, et nüüd on aeg saate taastulekuks küps, sest head huumorit ja parimat meelelahutust on Eesti telemaastikule väga vaja,“ ütles Suur.

Saade jõudis esmakordselt vaatajateni 2013. aasta kevadel ning selle võitis Evelin Võigemast. Näosaadet on juhtinud Mart Sander, Märt Avandi ja Sander Rebane. Põhikohtunikeks on olnud Tanja Mihhailova-Saar, Andrus Vaarik, Olav Osolin, Mart Juur ja Mait Malmsten.

Läbi hooaegade on „Su nägu kõlab tuttavalt“ toetanud SA-st Kiusamise vastu, Eesti Vähiliitu, Laste ja Noorte Kriisiprogrammi, Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi, MTÜ-d Meelespea ja teisi heategevuslikke ettevõtmisi.

„Su nägu kõlab tuttavalt“ saates on varem osalenud Koit Toome, Ott Lepland, Kaire Vilgats, Tanel Padar, Jan Uuspõld, Lauri Liiv, Andero Ermel, Nele-Liis Vaiksoo, Jüri Vlassov, Getter Jaani, Liis Lemsalu, Karl-Erik Taukar, Luisa Rõivas, Marju Länik, Kristel Aaslaid, Sepo Seeman, Saara Pius, Rolf Roosalu, Lenna Kuurmaa, Laura Põldvere, Kalle Sepp, Evelin Võigemast, Marta Laan, Gerli Padar, Andres Dvinjaninov, Valter Soosalu, Maia Vahtramäe, Elina Born, Hele Kõrve, Hanna Martinson, Daniel Levi Viinalass, Inga Lunge, Raivo E. Tamm, Henrik Normann, Hanna-Liina Võsa, Peeter Oja ja paljud teised.

Saate uus hooaeg jõuab TV3 vaatajateni eeloleval telesügisel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.