TV3 Grupp toob turule naistele suunatud telekanali TV3 Life, venekeelne 3+ pannakse aga kinni

Signe Suure sõnul jõuab telekanali TV3 Life eetrisse kõik see, mis lisab ellu värvi ja inspiratsiooniFoto: TV3

TV3 teatas täna saadetud pressiteates, et 1. märtsist on nähtav uus telekanal TV3 Life, mis on suunatud eelkõige naissoost vaatajatele. Venekeelne kanal 3+ pannakse aga kinni.

Venekeelse kanali sulgemisest küll TV3 pressiteates juttu ei olnud, ent selle info sai kätte näiteks Telia klientidele saadetud infokirjast.

“Kahjuks lõpetab 28. veebruaril 2022 telekanal 3+ Teliast mitteolenevatel põhjustel oma tegevuse kogu Eestis, sh ka Telia TV-s,” kirjutas Telia oma klientidele.

Geenius võttis ka TV3-ga ühendust, et kanali sulgemise kohta uurida, ent päringule ei vastatud. Küll aga kommenteeris tegevjuht Signe Suur uudist põgusalt ERR-ile, tuues välja, et venekeelses meelelahutuses on suur konkurents ning eestikeelsele vaatajaskonnale on neil rohkem pakkuda.

Uus kanal TV3 Life ongi seega eestikeelne ja sealne sisu on suunatud peamiselt naistele.

“TV3 Life programm on mitmekesine, uudne ja koosneb nii kodu- kui ka välismaistest lemmikutest. Saadete-sarjade valikus on ajaloolisi suurseriaale, elustiili- ja kokandussaateid, maailmakuulsaid uusi ja juba tuntud telesarju, nooruslikult värskeid üllatajaid ning just konkreetse auditooriumi eelistustele mõeldes koostatud filmikava,” kirjeldatakse pressiteates uue kanali sisu.

Kuigi konkreetseid filme ja sarju pole veel välja hõigatud, vihjas Suur pressiteates siiski, et näiteks “Padjaklubi” finaalosa saab just TV3 Life kanalist näha.

Telia lubab, et televaatajatele kanalivahetus hinnamuutust ei too.

“Muudatused toimuvad automaatselt ja teie ei pea selle jaoks eraldi midagi tegema. Telekanalite vahetus hinnamuudatust ei too ja kehtima jääb hetkel kasutuses oleva Telia TV paketi tasu,” kirjutati klientidele.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.