Tele

TV3-s alustab uus üllatav saade “Salalaul”

Esimeses saates üllatatakse teiste seas ka Sepo SeemaniFoto: TV3

Esmakordselt jõuab sel pühapäeval Eesti televaatajate ette “Salalaul“ – liigutav, üllatav ja hea muusikaga uus saade, kus tuntud inimesi ootavad ees erilised ja emotsionaalsed hetked.

“Salalaul“ on saade, kus lauljaid, näitlejaid, sportlasi ja teisi kõigile tuntud inimesi üllatatakse tõeliselt erilisel viisil. Staaride auks kõlavad muusikalised etteasted, mille on neile just spetsiaalselt saate jaoks ette valmistanud sõbrad, lähedased või hinnatud artistid.

Staarid ei tea, kes, miks, kuidas ja millise esitusega neid üllatab, kuid kindel on see, et iga salalaul toob ilmsiks mõne südantsoojendava loo, austusavalduse või liigutava taaskohtumise.

“Salalaul“ on suursaade, mis põhineb maailmas tuntud formaadil “The Secret Song“. Saade “La Chanson Secrète” on aastaid olnud ülimalt armastatud Prantsusmaal, kus sel on olnud rekordilised vaatajanumbrid, ka Soomes on “Laulu Rakkaudelle“ üks viimaste aastate kõige populaarsemaid.

“Salalaulu“ stuudios, otse publiku silme ees, on spetsiaalne lava, mille keskel asub tool. Just sellele, pimendatud stuudio valgusvihku seatud toolile pannakse igas saates istuma tuntud inimesi, kel pole õrna aimugi, mis sealsamas kohe juhtuma hakkab.

Staari pimestavad talle suunatud valguskiired ning ta ei näe inimesi, kes temast vaid mõne meetri kaugusel teisele poole valgusmüüri hiilivad, et neile armsat saatekangelast üllatama valmistuda. Ühtäkki valguskiired pöörduvad, kõlavad esimesed taktid tuttavast laulust ning kottpimedus kaob.

Kui kõige lõpuks astuvad lavale ka ammused sõbrad, on taaskohtumised sageli nii liigutavad, et õnne- ja tänupisarad voolavad nii staaril, üllatajatel, saatepublikul kui ka vaatajatel kodudes.

Pühapäevase “Salalaulu“ avasaate üllatustest saavad osa Ago Anderson, Genka, Gerli Parmas, Tõnu Kark ja Sepo Seeman. Saadet juhib Jüri Pootsmann.

“Salalaul“ alustab TV3-s pühapäeval kell 19.30.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.