Tele

TV3 telesuvi toob seiklust, üllatusi, uudiseid ja kohtumisi suurte lemmikutega

Jaagup Kreem ja Arlet Palmiste tuuritavad suunal Narva -TallinnFoto: TV3

TV3 telesuvi rõõmustab vaatajaid värskete kodumaisete saadete, uute seriaalide ning igal õhtul otsestuudiost eetrisse jõudvate “Suviste Seitsmestega”. Mõnusat vaatamist pakuvad SUVEKINO filmid ning ka juba armastatud saadete-sarjade kordused.

TV3 suveprogramm alustab esmaspäeval, mil esmakordselt jõuab Eesti vaatajateni uus Mehhiko telenovela “Hingetu” (La Desalmada), kus särab ka tuntud seriaalistaar Marlene Favela. Lisaks alustab argiõhtutes uue hooajaga Ukraina suur armastuslugu “Armastuse ahelad”. Suvise stardi saavad ka igaõhtused “Suvised Seitsmesed”, kus saatejuhid on Liina Kanarbik ja Sven Soiver.

Esmaspäeva ja teisipäeva õhtutel teevad tuju heaks Taavi Libe värsked ja värvikad reportaažid saatesarjas “Läbi suve Taaviga”, reedel aga uued seiklused suvesarjas “Kurvist kurvi: Ida-Virumaalt Tallinnasse”, kus Jaagup Kreem ja Arlet Palmiste tuuritavad seekord suunal Narva -Tallinn.

Esmaspäevast neljapäevani kell 21.00 saab kaasa elada legendaarsele Ukraina seriaalile “Rahva teener”. Kolmapäeva hilisõhtutes on uus põnevussari “Berliin” CIA Berliini osakonnast ja nende luuretegevusest.

Just suveaeg on sobiv, et uuesti üle vaadata ka mitmed kodumaised lemmiksarjad. Kordusesse jõuavad “Keskea rõõmud”, “Kethi emmega Gruusias”, “Laager”, “Kättemaksukontor” ning kevadel kõigi südamed vallutanud romantikasari “Armastus”.

SUVEKINO toob suveõhtutesse häid suuri filme, laupäevaõhtutesse kogupereanimatsioonid ning rõõmu teevad ka kodumaised filmid. Näiteks juba 2. juunil kell 21.30 tele-esilinastub Eesti koguperekomöödia “Kratt”, mille peaosas on Mari Lill.

Mari Lill filmis “Kratt”Foto: TV3

“Läbi suve Taaviga”

Meie väikese Eestimaa värvikat elu kajastav Taavi Libe jätkab põnevate inimeste ja lugude avastamist ka sel suvel. Meeleolukad reportaažid Eesti eri kohtadest jätkuvad nüüd juba suviselt kergel ja muhedal lainel.

Uus hooaeg esmaspäeviti ja teisipäeviti kell 21.30.

Taavi Libe kajastab Eesti eluFoto: TV3

“Kurvist kurvi: Ida-Virumaalt Tallinnasse”

Ka sel suvel võtavad Arlet Palmiste ja Jaagup Kreem ette seiklusrohke reisi mõõda Eestit, seekord suunal Ida-Virumaa – Tallinn. Teel põigatakse sisse paljudesse valdadesse, kus tutvutakse toredate inimeste ja kõikvõimalike vaatamisväärsustega. Oodata on igati mõnusat ja muhedat suvist tuuri, mis tutvustab meie kena kodumaa erilisi paiku.

Uus hooaeg reedeti kell 21.00.

“Kurvist kurvi” tuleb taasFoto: TV3

“Hingetu”

“Hingetu” on haarav telelugu traagilise saatusega naisest Fernandast, kelle elu muutub pöördumatult, kui ta abikaasa pulmaööl mõrvatakse. Fernanda suurimaks sooviks kujuneb kättemaks ning ta asub süüdlast otsima. Naise teele satub Rafael, kellesse ta sügavalt armub. Fernanda ei mäleta selgelt pulmaööl toimunut ning hakkab Rafaeli koletu tapatöö süüdlaseks pidama, ent siiski pole kõik nii nagu näib.

Uus Mehhiko seriaal argipäeviti kell 16.50.

“Hingetu” on eetris argipäevitiFoto: TV3

“Armastuse ahelad”

Uue hooajaga on TV3 vaatajate ees mullu suvel alanud suur Ukraina armastuslugu, mis katkes hetkel, kui otse altari ees tapeti Kitty peigmees Andrei. Salapärane must ratsanik lõi talle noa otse südamesse. Mis saab noorest naisest edasi ja millised ootamatud pöörded ootavad tema elu ees – see selgub juba sel telesuvel seriaali “Armastuse ahelad” uutes osades.

Uus hooaeg on eetris argipäeviti kell 17.55.

“Armastuse ahelad” kostitab vaatajaid uue hooajagaFoto: TV3

“Suvised seitsmesed”

Sel suvelgi on TV3 uudistetiim alati kohal otse sündmuste keskel ning võtab igal õhtul päeva kokku asjalikul ja operatiivselt moel. Loomulikult jõuab saatesse ka mõnus meelelahutus:  reportaažid erinevatelt suvesündmustelt ning muhedad suverubriigid, millega üllatavad Allan Muuk, Tuuli-Ann Freienthal, Sirje Eesmaa, Erkki Sarapuu jt.

“Suviste seitsmeste“ juhid on Liina Kanarbik ja Sven Soiver.

Igal õhtul kell 19.00.

Sven Soiver ja Liina KanarbikFoto: TV3

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.