Tele

TV3 toob sügisel eetrisse “Maskis laulja” teise hooaja

"Maskis laulja" on varsti tagasi tele-eetris.Foto: TV3

Sügisel naaseb TV3 eetrisse teleshow “Maskis laulja”, lisaks sellele jõuab televaatajateni veel mitmeid juba tuttavaid, kuid ka uusi saateid.

Septembrikuus alustava TV3 sügisprogrammi üheks tõmbenumbriks saab “Maskis laulja” teine hooaeg, mis TV3 programmijuhi Raimo Kummeri sõnul kinnitusel on eelmisest veel põnevam.

“Rõõm on tõdeda, et “Maskis laulja” uue hooaja ettevalmistused on lõpusirgel ning kümme väga ägedat ja üllatavat staari on peagi maskeerituna valmis vaatajate ette astuma. Kõik karakterid, kostüümid ja maskid on sügishooajal uued ning ka seekord teeme kõik võimaliku, et osaliste isikuid saladuses hoida”

Sügishooajal alustab Taavi Libe TV3 eetris uue autorisaatega “Märgatud Eestis” ; mõrvalugude taaslavastusi näeb uues sarjas “Eesti krimilood”; Kristjan Jõekalda ja Teet Margna jätkavad saatega “Kaks kanget LIVE”; hõrgud maitsed ja tuntud hobikokad ootavad Joel Ostrati õhtusöögisaates ning eetrisse jõuab ka “Rannamaja” uus hooaeg.

“Padjaklubi” värsketesse osadesse jõuab uusi tegelasi; alustab “Kättemaksukontori” 24.hooaeg; jätkuvad “Laser”, “Tallinna kodanikud”, “Sotid selgeks”, “Võimalik vaid Venemaal”, “Suletud uste taga”, “Suur lotokolmapäev: Rooside sõda” ning taas jõuab ekraanile “Kirgede torm”. Päevasündmustest teeb jätkuvalt kokkuvõtte “Seitsmesed uudised”, millele argiõhtuti järgneb “Duubel”.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.