Tele

TV3 toob sügisel vaatajateni menusaate “Tantsud tähtedega”

11 aastat tagasi oli "Tantsud tähtedega" Kanal 2 eetrisFoto: Kanal 2

TV3 teatas, et peagi algaval sügishooajal jõuab ekraanile saade “Tantsud tähtedega”, mis oli viimati Eestis eetris üksteist aastat tagasi.

“Selle suursõu menu on maailmas fenomenaalne ja ka Eesti televaatajate igatsus armastatud saate järele on olnud väga suur. TV3 Grupil õnnestus hankida BBC Studio “Dancing with the Star” formaadi litsents mitmes riigis korraga ja see on meie jaoks kindlasti erakordne võimalus rõõmustada televaatajaid sedavõrd suurejoonelise ja uhke telesõuga,” vahendab TV3 portaal TV3 Grupi Eesti tegevjuhu Signe Suure sõnu.

“Tantsud tähtedega” saates pannakse tuntud eestlased paari Eesti parimate võistlustantsijatega. Pooleteise kuu jooksul on paaridel võimalus tantsude põhitõed selgeks saada, harjutada ning valmistada ette esimese kahe saate tantsukavad ja kostüümid, et siis astuda žürii ja rahva pilgu ette.

Alates teisest saatest tuleb iga saate lõpus lahkuda ühel tantsupaaril. Nende saatus, kes saatesse jäävad ja kes peavad tantsusaalist lahkuma, selgub žürii ja rahvahääletuse ühise otsuse tulemusel.

Suursaate ettevalmistused juba käivad.

“Paneme kokku ägeda ja mitmekülgse seltskonna tuntud Eesti inimesi, kes soovivad väljakutse vastu võtta ja saatega kaasnevasse heategevusse panustada, samal ajal professionaalse juhendamise läbi midagi uut õppida ja kogeda. Kaotajaid selles saates tegelikult polegi,“ sõnas saate konsultant Heili Klandorf-Järvsoo, ka möödunud hooaegadel tantsutähti saatesse kutsus ja neile sobivad partnerid leidis.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.