Tele

TV3 uues hullumeelses saates pekstakse puruks eramaja, linnaliinibuss, sõidukorras auto, suvila ja palju muud

Hävitustööga jõutakse isegi Tallinna loomaaia karupuuri.Foto: TV3

Järgmisel esmaspäeval jõuab TV3 vaatajateni erisaade “Koroonastressi viharavi”, kus kuus inimest vabanevad koroonaaja pingetest tänu viharavile. Juba on avalikustatud saate kuus osalejat ja ka esimene treiler.

Erisaates osalejad saavad viimase koroona-aasta jooksul kuhjunud stressi ja pinged välja elada klassikalise viharavi abil, mis tähendab erinevate objektide ja esemete lõhkumist. Igale nn patsiendile on välja valitud erinev viharavi läbiviimise koht.

Lõhkumisele lähevad Kristiine linnaosas asuva suure eramaja kaks möbleeritud korrust, suvila Suurupis, töökorras sõiduauto Wolkswagen, suur lõõtsaga linnaliinibuss ning näiteks viiakse üks seanss läbi loomaaia karupuuris.

Hävingut jälgib ja hindab neljaliikmeline žürii. Foto: TV3

Osalejate viharavi jälgib neljaliikmeline asjatundjate kogu, kes kommenteerib toimuvat ja annab televaatajale üldiseid juhiseid ja õpetusi, kuidas koroonaviha ja -stressiga toime tulla.

Tagasiside andjateks on psühholoogiaprofessor Voldemar Kolga, kaardimoor Kirsti Timmer, raskete liiklusõnnetuste psühholoogilise nõustamisgrupi spetsialist Marju Karin ja trummar Reigo Ahven.

“Koroonastressi viharavi” Urmas Eero Liivi ja Taavi Libe juhtimisel alustab TV3 eetris 10. mail kell 20.00.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.