Tele

TV3 uut head tegevat saadet “Abikäsi” hakkab juhtima Eestimaa uhkus

Uut saadet juhib Piret KaarlõpFoto: TV3

Esmaspäeva õhtul jõuab TV3 vaatajateni uus head tegev saade “Abikäsi“, mida juhib Eestimaa uhkuse tänugalal tunnustatud Piret Kaarlõp.

Kaarlõp sai aasta alguses toimunud Eestimaa uhkuse galal tunnustuse ja Kodusoojuse looja tiitli, sest ta aitas võõra pere kodu enda initsiatiivil ja eestvedamisel korda teha. Just sarnasel heategevuslainel jätkab Kaarlõp TV3 uues head tegevas saates „Abikäsi“, kus aidatakse neid, kel on omal jõul väga keeruline toime tulla.

Avasaates ulatab Kaarlõp abikäe Võhmas elavatele haruldase geenirikkega lastele, keda hooldab raskelt haigeks jäänud noor ema.

“Praegusel ajal on muret ja probleeme palju ning saade “Abikäsi“ annab meile kõigile kinnituse, et headus on alles,” märkis Kaarlõp pressiteates.

Ta lisas, et esimese saate lugu on väga südamlik ja liigutav: “Avasaates ulatame abikäe perele, kes ootas muudatusi väga, kuid kes polnud valmis, et lõpptulemus ületab ootused ning saab niivõrd uhke ja eriline!”

Saatejuhirollis on Kaarlõp esmakordselt ning see on tema jaoks täiesti uus kogemus.

“Loomulikult oli ja on ärevus suur, kuid kogemust lisandub ja eriti tore, et tegemist on tööga, mis soojendab hinge ja pakub väga palju positiivset,” sõnas ta.

“Abikäsi” alustab TV3-s esmaspäeval kell 20.00.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.