Uku Suviste etteastet Eurovisioonil vaatas Eestis peaaegu 200 000 inimest

Ukule elas kaasa väga suur rahvamass.Foto: Konstantin Sednev/PM/Scanpix

Eurovisioon on eestlaste seas jätkuvalt ülimalt populaarne. Lauluvõistluse teist poolfinaali, kus astus üles Eestit esindanud Uku Suviste, vaatas napilt alla 200 000 eestlase.

ETV elamussaadete peatoimetaja Karmel Killandi kinnitab, et Eurovisiooni lauluvõistluse teist poolfinaali jälgis 197 000 inimest. Killandi sõnul püsis vaatajanumber kõrgel kogu kahetunnise saate vältel.

Esimene poolfinaal ei olnud eestlaste jaoks niivõrd oluline ja see väljendub ka madalamas vaatajate arvus. Seda poolfinaali vaatas Eestis koos järelvaatamisega kokku 148 000 inimest.

Looga “The Lucky One” Eurovisioonil Eestit esindanud Uku Suviste poolfinaalist edasi ei pääsenud. Suviste ise jäi oma esinemisega aga väga rahule.

22. mail toimunud suurfinaalis tõusis tasavägise rebimise järel Eurovisiooni võitjaks Itaalia. Juba spekuleeritakse, millises Itaalia linnas järgmise aasta Eurovisioon toimuda võiks.

Eestlaste jaoks tegi Eurovisiooni eriti muhedaks Marko Reikop, kes oma mõnusa huumoriga kolmel õhtul televaatajaid naerutas. Oleme kokku pannud kogumikud Marko parimatest kildudest esimeses ja teises poolfinaalis ning ka suurfinaalis.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.