Tele

Ülevaade: mida Baltikumi striimimisteenusest Go3 kõige enam vaadatakse?

Go3 on kuue kuuga jõudsalt kosunud.Foto: TVPlay

Tundub, et hoolimata suurest hulgast hiljuti turule tulnud voogedastusteenustest on inimeste nälg meelelahutuse järele väga suur, sest huvilisi jätkub lisaks ka videolaenutusele.

Voogedastusteenus Go3.tv tegi kokkuvõtte veebruarikuu populaarsematest filmidest Eestis, Lätis ja Leedus. Samuti toodi eraldi välja, mida vaatavad satelliittelevisiooni Home3 kliendid, kes kasutavad lisaks voogedastust kui ka vaatajad, kes tarbivad ainult Go3-e.

Home3 kliendid

Siia alla koonduvad satelliit-digitelevisiooni kliendid, kes kasutavad lisaks ka voogedastuse võimalusi. Üllatuslikult tegid väikese Eesti Home3 filmihuvilised ära nii Lätile kui Leedule. Pika puuga võitis edetabeli Oscari-hitt „Joker“, mida laenutati 2,5 korda rohkem kui järgmist.

Edasi läks juba konkurents tihedamaks. Hõbemedalile rebis end Tarantino „Ükskord Hollywoodis“ ja napilt sai pronksise koha Bradley Cooperi ja Lady Gaga romaan filmis „Täht on sündinud“. Ka Lätis on esikolmik sama.

“Ükskord Hollywoodis”. Foto: kaader filmist

Neljandast kohast alates läheb lõunanaabritega võrdluses huvitavaks. Eestis jäi napilt poodiumilt välja „Lemmikloomade salajane elu 2“ ja viienda koha võitles välja õudusfilm „See: teine peatükk“. Lõunanaabrid pidasid neljanda koha vääriliseks Brad Pitti põnevikku „Tähtede poole“ ja viiendaks jäi hoopis 2019. a draama „Ohakalind“ Nicole Kidmaniga peaosas.

Tundub, et Leedu ei pea iibe puudumise pärast muretsema – esikoha noppis seal hoopis „Lelulugu 4“, kuid mitte ülekaalukalt. Ka viienda koha sai animatsioon, sedakorda „Pokémon: detektiiv Pikachu“. Sinna vahele mahtusid „Joker“, „Ükskord Hollywoodis“ ja „Tähtede poole“.

TOP 5 Eestis:

  1. „Joker“
  2. „Ükskord Hollywoodis“
  3. „Täht on sündinud“
  4. „Lemmikloomade salajane elu 2“
  5. „See: teine peatükk“

Go3 kliendid

Palju on ka filmihuvilisi, kes kasutavad ainult voogedastusteenust. Siin tegid leedukatest filmigurmaanid Eestile ära, kuid napilt. Eestis kuulusid liidrigruppi taaskord „Joker“ ja „Ükskord Hollywoodis“, mis läksid teiste eest pikalt ära.

Kolmas vaatajamagnet oli aga hoopis Will Smithi värske märul „Kaksikmees“. Neljas menuk on samuti meie tabelis varem mainimata ja selleks on „Kiiretest ja vihastest“ välja kasvanud action-film „Hobbs & Shaw“. Viienda koha võttis taas hittõudukas „See: teine peatükk“.

“See: teine peatükk”. Foto: kaader filmist

Ka Lätis said lapsevanemad ära vaadata Oscari-filmid „Joker“ ja „Ükskord Hollywoodis“, misjärel pääsesid võimule pere pisemad. „Angry Birds 2. Kurjad linnud“, „Kuidas taltsutada lohet 3“ ja „Lelulugu 4“ jagasid väikeste vahedega omavahel kohad 3-5.

Leedus tegid ilma juba mainitud teosed, kuid veidi teises järjekorras. Seal noppis taaskord võidu „Joker“, kuid teisele kohale tõusis „Lelulugu 4“. Kolmanda koha sai „Täht on sündinud“, neljanda „Ükskord Hollywoodis“ ja viiendale kohale liugles „Angry Birds 2. Kurjad linnud“.

TOP 5 Eestis:

  1. „Joker“
  2. „Ükskord Hollywoodis“
  3. „Kaksikmees“
  4. „Hobbs & Shaw“
  5. „See: teine peatükk“

Märksõnad: , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.