Tele

Ülipopulaarne seriaal “How I Met Your Mother” saab järjeloo pealkirjaga “How I Met Your Father”

Ema asemel on uue seriaali fookuses isa.Foto: CBS

Menuka teleseriaali “How I Met You Mother” (“Kuidas ma kohtasin teie ema”) loojad toovad Hulu striimimisteenuse vahendusel ekraanile uue sarja “How I Met Your Father” (“Kuidas ma kohtasin teie isa”), kirjutab Variety.

Uue seriaali peategelane on noor Sophie, keda asub kehastama Hillary Duff. Sarjas jutustab Sophie oma pojale, kuidas ta kohtus tema isaga. Põhimõtteliselt on tegu vana hea “How I Met Your Motheriga”, kus mehe asemel jutustab lastele lugu nende vanemate kohtumisest naine.

Hillary Duff.

Sarnaselt “How I Met Your Motheriga” on ka uue sarja keskmes lisaks Sophie’le ka tema sõpruskond, kelle 2021. aastal aset leidvatele humoorikatele seikadele hakkavad televaatajad kaasa elama.

Kuigi “How I Met Your Fatheri” loojad ei ole esialgse seriaaliga seotud, siis “How I Met Your Motheri” eestvedajad on uue sarja toomisesse kaasatud produtsentidena. Veel ei ole avalikustatud, kes koos Hillary Duffiga uue seriaalis üles astuvad.

“How I Met Your Mother” jooksis USA telekanali CBS eetris aastatel 2005-2014. Selle aja jooksul läks toodeti 200 episoodi ning püstitati mitmeid vaatajarekordeid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.