Tele

“Joel Ostrati suur õhtusöök” läheb pärast kevadhooaega pausile

Joel Ostrat soovib panustada rohkem aega muudesse ettevõtmistesse.Foto: TV3

Neljas hooaeg jääb kokasaatele “Joel Ostrati suur õhtusöök” vähemalt mõneks ajaks viimaseks.

Saatejuhi ja tippkoka Joel Ostrati sõnul võtab ta pärast järgmist hooaega pausi, kuna saate tegemine on väga ajamahukas.

“Kuna mul on töö juures palju projekte, siis olen arvestanud, et see hooaeg jääb vähemalt mingiks ajaks viimaseks,” kinnitab Ostrat Diktorile.

“Hakkan jäätist tootma, Gustaviga teeme uusi kohvikuid,” avab Ostrat oma tulevikuplaane. “Seega teen pärast seda hooaega igatahes pausi. Teletootmine paneb ikkagi kolmeks kuuks aastas lukku. Oleme aastas kaks hooaega tootnud, see on väga ajamahukas.”

Kes on neljanda hooaja saatekülalised?

Neljanda hooaja võtted algavad peagi ja Ostrat lubab, et kuna see jääb vähemalt mõneks ajaks viimaseks, tehakse saadet uhkelt.

“Alustame Setumaal Jalmar Vabarnaga setu toitudega, järgmisena tulevad saatesse Taavi Immato ja Epp Kärsin. Need on esimesed kolm, ega ma rohkem ei tahagi rääkida. Kokku on ikka kümme inimest ja mõned erisaated. Pärnumaal teeme näiteks koolis süüa.”

Ainus kokandussaade, mida Ostrat ise vaatab, on “Jamie and Jimmy’s Food Fight Club”, ning sedagi teiste tegevuste kõrvalt.

“Mul ei ole aega lihtsalt viimastel aastatel. Vaatan seda jõusaalis ratta peal, see on laheda formaadiga,” selgitab Ostrat.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.