Tele

Urmas Eero Liiv saab TV3 loovjuhiks, senine programmijuht Raimo Kummer lahkub ametist

Urmas Eero Liiv.Foto: TV3

Alanud telehooajal liitub TV3 Grupi meeskonnaga Urmas Eero Liiv, kellest saab telekanalite loovjuht. Senine TV3 programmijuht Raimo Kummer lahkub ametist.

“Need kolm aastat oli suurim väljakutse, mis Eestis televisioonis olla saab ja see oli väga põnev aeg. Viimastel aastatel on vaatajate käitumises toimunud järsud muutused ja kõik reklaamivabad võimalused kasvavad tugevalt. Nendes oludes õnnestus siiski täita peamist mulle seatud eesmärki ja TV3 oli aastatel 2018-2020 nooremate inimeste hulgas vaadatuim kommertskanal,” ütles Kummer. 

Äsja liitus TV3 Grupiga ka Eliis Pärna, kes asub juhtima ja arendama grupi online-meediat. Eliis on meediavaldkonnas töötanud pea 15 aastat, mille vältel tegutsenud nii telesaadete juhi, videosisu kui ka reklaamklippide produtsendina.

“Kindlasti toovad Eero ja Eliis meeskonda väärt kogemusi, ideid ja energiat, mis tugevdab meie ühtset tiimi veelgi ning garanteerib TV3 Grupi kanalite vaatajatele parima meelelahutuse ka tänavusel 25.juubeliaastal,” lisas TV3 Grupi tegevjuht Signe Suur.

Urmas Eero Liiv ja Eliis Pärna alustavad tööd TV3 Grupis 11.jaanuaril.

Toimetas Martin Liivand.

Märksõnad: , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.