Tele

Urmas Eero Liiv skandaalsest “Duubli” sketšist: ma ei näe selles muud kui tõupuhast huumorit

"Duubel: Õhtune vahetus" tõmbab otsad kokku. Tegu on olnud pehmelt öeldes meeldejääva telesaatega.Foto: kuvatõmmis

Tänases TV3 “Duubel: Õhtune vahetus” saates esitasid saatejuhid Marta Laan ja Liisa Pulk sketši, milles parodeerisid sarjast “Rannamaja” tuntud Ada Nelket ja Seidi Voogret. Sketš on saanud niivõrd suure pahameeletormi osaliseks, et TV3 on otsustanud vabandada.

TV3Play rubriigil “Ada vs Seidi” põhinevas “Duubli” sketšis näidati muuseas Seidi Voogre lahkunud isaga seotud lõiku. TV3 edastatud pressiteates väidetakse, et saatetiim ei olnud teadlik, et Seidi isa on lahkunud. Kinnitatakse, et selle teadmise taustal ei oleks originaaltekstil põhinevat osa sketšis kasutanud.

“Sketš põhines “Rannamaja” tüdrukute antud intervjuul TV3le. Enamus sellest on sõna-sõnaliselt maha kirjutatud nende endi antud intervjuust. Sealhulgas ka need lõigud, mis on põhjustanud verbaalseid rünnakuid sketši esitajate pihta,” selgitab TV3 loovjuht Urmas Eero Liiv.

“Sketš on sündinud minu teadmisel ja ma näe selles muud kui tõupuhast huumorit. Telesaadetes tuntuks saanud inimesed peaksid mõistma, et kuulsusega käib kaasas nii avalik tähelepanu ja palju meeldivat kui ka võimalus, et keegi sind kusagil parodeerib või kritiseerib. Ja pidage ikka meeles, et näitlejate tegelaskuju pole sama, mis näitleja ise. Naer on terviseks ja peace!”

Algselt pidid Ada Nelke ja Seidi Voogre sel nädalal “Duublit” juhtima, kuid TV3 otsustas neid eetrisse mitte lasta, kui selgus, et nad olid koroonapandeemia ajal pidutsemas käinud.

Toimetas Martin Liivand.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.