Tele

Uued tulijad Eesti Netflixis: narkootikumid, sotsiaalmeedia pahupool ja kaheksajalgade salaelu

Väidetavalt plaanib Netflix uut hinnatõusu.Foto: Netflix

Sellel nädalal jõuab Netflixi 18 erinevat seriaali ja filmi, kusjuures ees on ootamas eriti komöödia- ja dokumentaalirohke nädal. Vaatajateni jõuab kolm paljulubavat ja väga erinevat dokumentaali.

Muide, hiljuti selgus ka, et Eesti Netflixi tellimus on maailma üks kallemaid. Kuid siin on ka üks hea külg – meie Netflixi filmi- ja seriaalivalik on Euroopa üks suurimaid.

Kolmapäeval saabub Eesti Netflixi “The Social Dilemma”, mis räägib sotsiaalmeedia ja tänapäeva digimaailma pahupooltest – eksperdid ja oma valdkondade tipud räägivad sotsiaalmeediaplatvormidega seotud ohtudest ja räägivad, kuidas see valdkond mõjutab inimpsüühikat ja -loomust ning ümbritsevat maailma.

Esmaspäevast alates on võimalik vaadata filmi “My Octopus Teacher”, milles sukeldutakse süvitsi kaheksajalgade maailma – filmi muudab eriliseks filmitegija ja “peategelasest” kaheksajala haruldane sõprussuhe.

Kolmapäeval Netflixi lisanduv “La Línea: Shadow of Narco” on sari, mille keskmes on narkolinn La Linea, mida ootavad ees ulatuslikud muutused tänu kohaliku politsei ja poliitikute koostööle.

Reedest alates rõõmustab vaatajaid inglise koomik ja näitleja Katherine Ryan, kes mängib peategelast sarjas “The Dutchess”, kus saavad kokku Briti kõrgseltskond, kaootiline London ja segased inimsuhted.

Esmaspäev, 7. september:

“Cargo”
Üksik isa otsib kohutava pandeemia keskmes kedagi, kes hoolitseks tema väikelapse eest. Peaosas astub üles Martin Freeman.

“My Octopus Teacher”
Dokumentaalfilm Lõuna-Aafrika filmitegijast, kellel tekib ebatavaline sõprus kaheksajalaga. Tänu sellele jõuavad vaatajateni mitmed huvitavad kaheksajalgade saladused.

“Record of Youth”
Korea draamasari tagasihoidliku taustadega meigikunstnikust ja kahest näitlejast, kes püüdlevad oma unistuste poole.

“Transformers: Cyberverse”
Multikas, kus Optimus Prime ja AllSpark on kadunud ja ainult lünkliku mäluga Bumblebeel on võti nende leidmiseks. Netflixi jõuab seriaali teine hooaeg. 

“A Million Ways to Die in the West”
Must komöödia Metsikus Läänes elavast lambakarjusest, kes kaotab oma naise ja püüab nüüd oma au taastada. Kaasa teevad mitmed tuntud nimed, sealhulgas Seth MacFarlane, Charlize Theron ja Liam Neeson.

Teisipäev, 8. september:

“StarBeam”
Lastekas, kus 8-aastane Zoey muundub superkangelaseks ja päästab maailma pahalaste käest. Netflixi tuleb teine hooaeg.

“Alive”
Korea õudukas, kus katastroofilise viiruseepideemia ajal jääb üks elanik oma korterisse luku taha ja otsib meeleheitlikult väljapääsu.

Kolmapäev, 9. september:

“Cuties / Mignonnes”
Prantsuse draama, kus 11-aastane Amy hakkab oma vanematele vastu, kui teda paelub vabameelne tantsurühm.

“Get Organized with The Home Edit”
Tõsieluseriaal kodude organiseerimise ekspertidest Joannast ja Cleast, kes aitavad kuulsustest klientidel oma elamisi korda seada.

“La Línea: Shadow of Narco”
Dokumentaalsari Aafrikast kiviviske kaugusel asuv merelinnast La Lineast, millest on saanud narkosmuugeldamise keskus. Kuid kohalik politsei ja linnapea on otsustanud seda muuta.

“The Social Dilemma”
Dokumentaalfilm sotsiaalmeedia ja tehnoloogia ohtudest inimolemusele ja -psühholoogiale.

“So Much Love to Give”
Argentiina komöödiafilm Fernando, kes peab korraga kahte perekonda. Tema kaks kiivalt lahus hoitud elu põrkuvad aga ühe vale liigutuse tagajärjel.

Neljapäev, 10. september:

“Julie and the Phantoms
Lastefilm Julie’st, kes kaotas pärast oma ema surma kire muusika vastu. Ühel päeval tulevad tema ellu aga kolm kummituslikku noormeest ja nad hakkavad koos bändi tegema.

“Son Of Adam”
Egiptuse krimidraama ärimehest, kes nõustub riskantses politseioperatsioonis kaasa tegema, et pääseda kriminaalkaristusest. Miski ei ole aga nii, nagu pealtnäha paistab.

“The Babysitter: Killer Queen
See on sünge noortekomöödia ja järg filmile “The Babysitter”. Peategelane Cole elas üle raske katsumuse, kui ta lapsehoidja teda tappa üritas. Nüüd on sellest möödunud kaks aastat, kuid minevik muudan Cole’i elu endiselt põrguks.

“The Gift”
Seriaal Türgi maalijast, kes leiab Anatoolia arheoloogilisel väljakaevamisel saladusi nii enda kui ka laiema maailma kohta. Netflixi jõuab teine hooaeg.

Reede, 11. september:

“Se busca papá / Dad Wanted”
Lugu seiklushimuline teismelisest tüdrukust, kelle ainus viis BMX-võistlusel osaleda on palgata näitleja enda isa mängima.

“The Duchess”
Briti komöödia, mille peategelane Katherine on glamuurne üksikema, kes laveerib karjääri, lapse ja oma poiss-sõbra vahel, kuid mõtleb samal ajal oma eksiga uue lapse saamisest. 

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.