Tele

Uus “Sõprade” osa ilmub juba varsti, kaasa teevad Beckham, Bieber ja mitmed teised tuntud näod

"Sõbrad" naasevad juba mai lõpus.Foto: NBC

“Sõprade” erisaadet “Friends: The Reunion” ei pea enam pikalt ootama. HBO Max toob “Sõbrad” uuesti eetrisse juba 27. mail ning koos tuntud tegelastega jõuavad ekraanile ka mitmed kuulsused.

Mõistagi naasevad “Sõprade” kokkutulekus televaatajate ette peaosatäitjad Jennifer Aniston, Courtney Cox, Matthew Perry, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc ja David Schwimmer.

Lisaks neile astuvad erisaates üles ka David Beckham, Justin Bieber, Lõuna-Korea bänd BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Mindy Kaling, Tom Selleck, Reese Witherspoon, Malala Yousafzai ja teised.

Uue tund aega kestva “Sõprade” episoodi eest pidi Warner Bros. samuti välja käima suuri summasid. Ekraanile naasevad kõik originaalnäitlejad, kellele makstakse projektis osalemise eest väidetavalt 3-4 miljonit dollarit.

“Sõprade” uue episoodi muudab omapäraseks asjaolu, et see on skriptimata. See tähendab, et fännidel ei tasu tõenäoliselt oodata läbimõeldud järge “Sõprade” viimasele episoodile.

“Sõbrad” oli eetris vahemikus 1994-2004 ning kümne aasta jooksul jõudis vaatajateni 236 episoodi. Tegu on läbi aegade ühe edukaima ja kultuuriliselt mõjusaima telesarjaga, mille 2004. aasta 6. mail eetrisse jõudnud viimast osa vaatas USA-s 52,2 miljonit inimest. See on tänaseni vaadatuim telesarja lõpuosa läbi aegade.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.