Tele

Vaadatuimate telesaadete edetabeli pikaaegne liider tõugati esikohalt

"Ma näen su häält" on Kanal 2 eetris pühapäeviti kell 20.05Foto: Rauno Liivand

Eelmise nädala vaadatuim telesaade ei kuulunudki ETV-le nagu tavaliselt. Televaatajad olid lummatud hoopis Kanal 2 meelelahutussaatest “Ma näen su häält”, mis viis pikalt tabelit juhtinud “Pealtnägija” teisele kohale.

Esikoha haaranud “Ma näen su häält” meelitas eelmisel nädalal telerite ette 183 000 inimest, “Pealtnägija” kogus aga 173 000 vaatajat. Kolmanda koha sai 171 000 vaatajaga “Aktuaalne kaamera”, teatas Kantar Emor.

Vaadatavuselt järgmine oli eelmisel nädalal 151 000 vaatajaga “Hommik Anuga”, millele järgnenud esikümnesse jõudnud saated kogusid aga alla 150 000 vaataja.

Viienda koha saanud “Aktuaalne kaamera. Nädal” köitis 137 000 televaataja tähelepanu, kuuenda koha saanud “Kuldvillak” naelutas ekraanide ette aga 136 000 silmapaari.

Edetabelisse jõudsid taas ka “Õnne 13”, ETV spordiuudised ja “Ringvaade”. Kümnenda koha sai “Esimene stuudio”.

Duo Media Networksi juhatuse esimees Jüri Pihel ütles pressiteates, et tal on hea meel, et “Ma näen su häält” sel korral esikoha haaras.

“Telepublik on saate kenasti üles leidnud ning oleme saavutanud oma eesmärgi, mis ei saakski kuidagi teisiti olla, sest meil on Eesti parim saade ja Eesti parim saatejuht,” märkis Pihel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.