Vaata, millised tõsielusarjad stardivad täna Duo 4s

Poissmees Clayton jumaldab kutsikaid.Foto: tootja

Sel suvel otsitakse armastust. 

Humoorikas romantika-tõsielusarjas “Esmakohtingud” saab kaasa elada paaride esmakohtingutele õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab.

Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja. “Esmakohtingud” on esmaspäevast reedeni kell 18.00. 

Öeldakse, et armastus käib kõhu kaudu. Kohtingusaade “Õhtusöök kahele” paneb selle väite sõna otseses mõttes proovile. See on saade, kus inimesed loodavad leida tõelist hingesugulast toiduarmastuse abil. 

Igas osas valib saate peakangelane välja viiest menüüst kolm ning läheb menüüde autorite kodudesse pimekohtingule. Mõistagi ei oska ta aimata, kas ahvatleva menüü taga peitub ka sümpaatne kaaslane, kellega sooviks suhteid edasi arendada. 

Pärast kolme söömaaega ja meeleolukat kohtingut sätivad kõik kolm võõrustajat end valmis õhtuks uhkes restoranis, kuid osaleja valib nende seast välja vaid ühe. Teistel tuleb leppida kiirtoiduga üksi kodus. 

“Õhtusöök kahele” on eetris esmaspäevast neljapäevani kell 20.30. 

Duo 4 ekraanile jõuab ka tõsielusarja “Poissmees” 26. hooaeg. Uue poissmehena võtab koha sisse Clayton Echard, keda sarja fännid mäletavad “Vallalise kaunitari” Michelle’i emotsionaalsest ja pisaraterohkest hooajast. 

Claytonil on hea süda, ta armastab kutsikaid ja tantsimist ning on nüüd valmis ise juhirolli võtma, et leida oma elu armastus.

Kas see ka Claytonil uuel katsel õnnestub, selgub sarjas “Poissmees”, mis on eetris esmaspäevast reedeni kell 22.25. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.