Tele

Vaata treilerit: TV3 toob eetrisse uue hullumeelsena näiva saate, kus hakatakse hävitama autosid ja maju

TV3 uue saate keskmes on totaalne häving.Foto: kuvatõmmis

10. mail alustab TV3 eetris uus telesaade “Koroonastressi viharavi”, milles kuus eestlast saavad pandeemia jooksul kogunenud viha sõna otses mõttes välja röökida ja peksta.

Tegu on saatega, kus kuus osalist hakkavad koroonaga seotud stressist vabanemiseks erinevaid asju hävitama. “Koroonastressi viharavi” kuus osalist on TV3 juba avalikustanud.

Õige pea jõuab TV3 ekraanile saade, millesarnast pole Eestis varem nähtud❗😲Kuus eestlast saavad koroona-aasta jooksul…

Posted by TV3 Eesti / TV3 Estonia on Wednesday, April 28, 2021

Saates toimuvat hakkavad kommenteerima erinevad tuntud inimesed. Produktsiooniettevõtet GC Meedia OÜ vedava Sander Valge Facebooki seinale postitatud treilerist selgub, et ühe kuulsusena teeb saates kaasa Kirsti Timmer, kes osales ka TV3 korraldatud “Duubel: Õhtuse vahetuse” projektis.

Valge kirjutab Facebookis, et saates nähtav lõhkumine ei piirdu vaid taldrikute ja klaasidega, vaid häving jõuab isegi majade, korterite, suvilate ja mootorsõidukiteni.

SELLE KEVADE KÕIGE PÖÖRASEM TELEPROJEKT 😎Viimased paar kuud on möödunud ainult selle pöörase projektiga tegeledes, nüüd on aeg sealmaal, et kohe-kohe jõuab see "KOROONASTRESSI VIHARAVI" nimeline telesaade TV3 eetrisse. Millega siis täpsemalt tegu?Kuus eestlast saavad koroona-aasta jooksul kuhjunud viha sõna otses mõttes välja röökida ja peksta. 🤬 Ja siinkohal võin julgelt öelda, et lõhkumine ja laamendamine ei piirdu vaid taldrikute ning klaasidega. Me läksime täispangale, mis tähendab seda, et viharavi objektideks on nii majad, korterid, suvilad, mootorsõidukid jne! Ühesõnaga, silmailu on retsilt. 😃Tänud ka suurepärasele meeskonnale, kes selle hullumeelse ideega kaasa tulid ning panustasid siia magamata öid. Esilinastuseni on veel veidi aega, seniks kerge isutekitaja! 👌

Posted by Sander Valge on Thursday, April 29, 2021

“Koroonastressi viharavi” alustab TV3 eetris 10. mail.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.