Tele

Video: “ESSE” hooaja viimases saates kõlab Eeva Esse ja Mihkel Raua duett

Mihkel Raud ja Eeva Esse esitavad loo "Miks end piirad vaid ühega?"Foto: Kanal 2

Täna on Kanal 2-s  hooaja viimane “ESSE” saade, kus lauljana astub üles ka saatejuht ise. Tema duetipartneriks on mitmes abielus karastunud Mihkel Raud, kes annab sõbralikku suhtenõu peagi abieluranda sõudvale nooremale kolleegile.

Kolmanda hooaja viimane saade keskendub truuduse tähendusele suhetes.

“Me elame aina kauem ja saaksime eluaja jooksul üles kasvatada mitu pesakonda järglasi. Aga kas seda peaks tegema ühe ja sama kaaslasega? Ilmselgelt tüdineme samast partnerist ning tänapäeva maailm soosib pigem katkiste asjade ära viskamist kui parandamist. See käib ka suhete kohta,” kirjeldatakse pressiteates uut saadet.

Uuringufirma Norstat uuris truuduse tähendust Eesti inimestelt, küsides: Kui murraksin oma partnerile truudust, siis mida teeksin? Noored inimesed pigem tunnistaksid truudusetuse üles, vanemad inimesed prooviksid seda iga hinna eest varjata. Kas see on nooruse naiivsus või ongi suhete iseloom muutumas?

Sellel olulisel teemal debateerivad: polügaamiast unistav abielumees akrobaat Vello Vaher, paljusid paare liitnud pastor Peep-Ain Saar, podcast’i saatejuht noor abielunaine Katrin Hinrikus-Karu ning avatud abielus isiksusetüüpide häkker Kaido Kubri.

Oma kogemusest avatud suhtes räägib Elsa Levo. Truudusest laulab duo Eeva Esse ja Mihkel Raud.

Hooaja viimane “ESSE: truudus paarisuhtes” on Kanal 2-s täna õhtul kell 22.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.