Tele

Video: Jeremy Clarkson uurib, millal ilmub “The Grand Touri” järgmine osa

"The Grand Touri" saatejuhid Richard Hammond, Jeremy Clarkson ja James May.Foto: Amazon

Koroonaepideemia teeb maailma eri paigus kiirete autodega vuramise keeruliseks, kuid fännid ootavad sellest hoolimata Amazoni autosaate “The Grand Touri” järgmist osa.

Jeremy Clarkson, “The Grand Touri” üks saatejuhte uuris hiljuti seriaali produtsendilt Andy Wilmanilt, miks peab järgmist osa nii pikalt ootama.

Videoklipist selgub, et “The Grand Touri” veel ilmumata Madagaskari episood filmiti valmis juba poole aasta eest, kuid selle montaaž ei ole ikka veel lõppenud. Tõsi, koroona on tööd mõneti aeglustanud, kuid pika tööprotsessi peamine põhjus peitub mujal – materjali on tohutult palju.

Wilmani sõnul toodavad Carkson ning tema kaassaatejuhid James May ja Richard Hammond ühe “The Grand Touri” osa jaoks umbes tuhat tundi materjali. Monteerimislaual peab see tuhat kahanema pooleteisetunniseks episoodiks.

Huvitava detailina tuuakse ka välja, et mainitud tuhandest tunnist umbes üheksasada on May, Hammond ja Clarkson lihtsalt autodest rääkimas. Suurte kaameratega filmitud laiema plaaniga kaadreid võetakse üles kõigest umbes 100 tunni jagu.

Wilman selgitab, et kuna videomaterjali on tohutult palju ja see on 4K kvaliteedis, siis pelgalt failide üleslaadimine võtab aega umbes 5 päeva. Positiivse uudisena mainib ta aga, et “The Grand Touri” Madagaskari osa on juba suuremas osas valmis ja paari nädala pärast annab produktsioonitiim selle Amazonile üle.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.