Tele

Video: Jüri Ratas sai tantsusaateks esimesed võtted selgeks

Jüri Ratas osaleb saates "Tantsud tähtedega"Foto: pressimaterjal

Oktoobris astub saates “Tantsud tähtedega” võistlustulle poliitik Jüri Ratas, kes on juba ka tantsusammude harjutamisega algust teinud.

TV3 ja “Tantsud tähtedega” jagasid Instagramis videot trennisaalist, kus Ratas esimesi võtteid õpib. Poliitik jagas videot ka enda profiilile, kirjutades juurde, et esimesed tantsuvõtted treeneri Kristina Tarmeti käe all on selgeks õpitud.

Lisaks Ratasele on praeguseks välja kuulutatud veel kaks osalejat. Võistlema hakkavad ka Villemdrillem, kelle paariline on Greta Korju, ja Saskia Alusalu, kelle tantsupartner on Marko Kiigajaan.

“Tantsud tähtedega” saates pannakse tuntud eestlased paari Eesti parimate võistlustantsijatega. Pooleteise kuu jooksul on paaridel võimalus tantsude põhitõed selgeks saada, harjutada ning valmistada ette esimese kahe saate tantsukavad ja kostüümid, et siis astuda žürii ja rahva pilgu ette.

Alates teisest saatest tuleb iga saate lõpus lahkuda ühel tantsupaaril. Nende saatus, kes saatesse jäävad ja kes peavad tantsusaalist lahkuma, selgub žürii ja rahvahääletuse ühise otsuse tulemusel. Rahvahääletusest laekuv tulu läheb Eesti Vähiliidule uue põlvkonna liikuva kompuutertomograafi soetamiseks. 

“Tantsud tähtedega” alustab 9. oktoobril.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.