Tele

Villemdrillem võtab tantsusaatest vigastuspausi

Pausi jooksul selgub, kas villemdrillem saab võistlust jätkataFoto: TV3

Pühapäeval TV3 otse-eetrisse jõudnud suursaates „Tantsud tähtedega“ vigastas villemdrillem pasodoble tantsu ajal tugevalt põlve ning läheb üheks nädalaks vigastuspausile. Pausi jooksul selgub, kas ta saab nädal hiljem oma treeneri Greta Korjuga võistlemist jätkata või mitte.

“Viimases saates esimest trikki sooritades suutsin Greta enda käte vahelt liiga kiirelt maha libistada ning seetõttu maandus ta mu varasemalt opereeritud põlvele. Põlvest käis läbi raksatus ja valu tõttu lõi silmist tuld,” kirjeldas villemdrillem pressiteates.

“Esmaspäeva hommikul oma raviarsti dr. Rahuga nõu pidades jõudsin järeldusele, et saates jätkamiseks mingigi võimaluse püsimise nimel ei tohi ma sel nädalal jalale intensiivset treeningkoormust anda. Reedel on uus põlveuuring ja esmaspäevaks saab selgeks, kas mul on võimalik saates jätkata. Hoiame positiivset meelt ning ehk on taastumine kiire, võtame päeva korraga,” lisas ta.

“Tantsud tähtedega“ on BBC formaatsaade ning reeglite järgi võib anda saatest üheks nädalaks paarile tervisepausi, kui see on arsti poolt soovitatud ja ees on veel vähemalt pooled saated.

“Seda reeglit me järgime ja loodame kogu südamest, et villemdrillem ja Greta saavad juba järgmisel nädalal taas kõiki oma tantsudega rõõmustada,“ kommenteeris saate produtsent Raivo Suviste.

Juba eeloleval pühapäeval kell 20.00 alustab TV3-s “Tantsud tähtedega“ neljas saade, kus paarid tantsivad esimest korda kaht uut tantsu: formatsiooni ehk grupitantsuna tangot ja enda poolt vabalt valitud Ladina-Ameerika tantsu.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.