Tele

Voogedastusplatvorm Go3 avab lastekanalid klientidele tasuta vaatamiseks

Go3 pakub lastele mõeldud sisu tasuta kuni aprilli keskpaigani.Foto: TVPlay

Baltikumiülene voogedastusteenus Go3 avas kolm laste telekanalit kõigile oma klientidele. Kidzone+, Nickelodeon ja Nick Jr. on platvormi klientidele lisatasuta avatud 18. aprillini.

Kidzone+ on laste telekanal, mille eesmärk on kõige nooremaid harida ja lõbustada ohutu ning usaldusväärse sisuga. Sealt leiab kõige uuemaid ja huvitavamaid multifilme. Kanali sisu on ka kohalike näitlejate poolt eesti keelde dubleeritud.

Nickelodeon on lastele ja teismelistele mõeldud kanal. Eestikeelne programm sisaldab saateid, sarju, animatsioone ja mänge.

Nick Jr. on kanal, mis pakub vaatamiseks harivaid ja meelelahutuslikke animafilme. Lapsed saavad kaasa elada armastatud kangelaste seiklustele ja samal ajal arendada sotsiaalseid ja loomingulisi võimeid.

Go3 suhtekorralduse ja kommunikatsiooni juht Baltikumis Zilvaras Zinkeviciusi sõnul liitub Baltikumi suurima voogedastusteenusega Go3 hetkel aina rohkem inimesi.

“Otsustasime praegusel keerulisel ajal anda kodurahusse oma panuse. Go3 tiim soovib, et inimesed tegutseksid ühise eesmärgi nimel ja hoiaksid üksteist,” märkis Zinkevicius.

Go3 lisandub igal nädalal uusi filme, sarju, dokumentaale ja lastesisu. Kasutajatel on lisaks 40 telekanalile võimalik nautida uusimaid Hollywoodi hittfilme, sarju ning ka populaarset kohalikku sisu (“Padjaklubi”, “Kättemaksukontor”, “Kaks kanget Jaapanis” jpm). Hetkel on platvormil üle 1000 filmi ja sarja.

Go3 saab kasutada nutitelefoni ja tahvelarvutiga, millel on iOS või Android operatsioonisüsteem, veebibrauseris aadressil Go3.tv, Samsungi telerites (Tizeni abil) ning teistes nutitelerites ja seadmetes, millel on Android TV operatsioonisüsteem. Go3 sisu saab teleekraanil mängida ka Chromecasti abil.

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses