Uudis

65-aastaselt suri sarjast „Lastega kodus“ tuntud näitleja Bob Saget

Bob Saget leiti hotellitoast surnunaFoto: Scanpix/AFP/Michael Tran

Näitleja Bob Saget (17.05.1956–09.01.2022) leiti pühapäeval oma hotellitoast surnuna, teatas mehe perekond. 65-aastase näitleja surma põhjus on selgitamisel.

Floridas Orlandos asuva Ritz-Carltoni hotelli töötajad leidsid pühapäeva hommikul Sageti oma hotellitoast ja kuna temaga ei õnnestunud kontakti saada, kutsuti kohale politsei. Politsei kuulutas näitleja surnuks, kirjutab BBC.

Pole veel selge, miks Saget suri, kuid politsei postitas Twitterisse, et märke üledoosist või kuritööst ei olnud. Täpsemad põhjused on alles selgitamisel.

„Peame kurbusega teatama, et meie armastatud Bob lahkus täna meie hulgast,“ kirjutati pere teadaandes, kus lisati, et Saget tähendas neile väga palju ja hoolis siiralt ka oma fännidest.

Sarja „Lastega kodus“ näitleja ja püstijalakoomik oli just alustanud uue komöödiatuuriga, mille raames oli ta Floridas esinemas. Lisaks „Lastega kodus“ sarjale, kus ta mängis üksikisa Danny Tannerit, tegi Saget rolle teisteski telesarjades. Näiteks andis ta menusarjas „Kuidas ma kohtasin teie ema“ hääle vanemale Tedile.

Sagetit mälestavad sotsiaalmeedias ka mitmed tema kolleegid. John Stamos, kes mängis sarjas „Lastega kodus“ onu Jessiet, kirjutas, et Sageti surm on šokeeriv ja ta ei leia Sageti-sugust sõpra enam kunagi.

Näitlejat meenutas ka sarjas „Lastega kodus“ DJ Tannerit mänginud Candace Cameron Bure, kes kirjutas, et juhtunu kirjeldamiseks pole sõnu ning et Saget oli üks kõige toredamaid inimesi, keda ta kunagi tundnud on.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.