Uudis

Ajalooline saavutus: PewDiePie juutuubi kanalit jälgib nüüd 1,3% maailma rahvastikust

Felix "PewDiePie" Kjellberg jõudis esimese iseseisva sisuloojana maailmas 100 miljoni jälgijani.Foto: Pinterest

Videomänguteemalist sisu loov juutuuber Felix “PewDiePie” Kjellberg on maha saanud muljetavaldava saavutusega – tema kanalit jälgib nüüd 100 miljonit inimest ehk umbes 1,3% kogu maailma rahvastikust.

PewDiePie YouTube’i kanal ei ole esimene, mis 100 miljoni jälgija piiri ületab. Teda edastab India telekommunikatsioonifirma T-Seriese kanal, millel on kokku 109 miljonit fänni. Sellegipoolest on Kjellbergi saavutus muljetavaldav – T-Series on hiigelkorporatsioon, kuid PewDiePie on kõige esimene iseseisev sisulooja, kes on jõudnud 100 miljoni jälgijani.

Kui PewDiePie ja T-Seriese vahel käib juutuubi populaarseima kanali tiitli pärast tihe rebimine, siis teise ja kolmanda koha vahel haigutab tükk tühja maad. PewDiePie’le järgneb jälgijate arvult kanal 5-Minute Crafts, millel on “kõigest” 60 miljonit fänni.

PewDiePie hiljutisele populaarsuse kiirele kasvule on eelkõige kaasa aidanud “Minecraft”. Tänavu tähistatakse mängu 10. sünnipäeva ning peagi ilmub ka liitreaalsusmäng “Minecraft Earth”. PewDiePie on viimasel ajal enda kanalil “Minecrafti” uuesti rohkem mängima hakanud ning see on endaga kaasa toonud ka rohkem jälgijaid.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.