Uudis

Allikad kinnitavad: järgmine “Assassin’s Creed” räägib viikingitest ja ilmub 2020. aastal

Poster "The Division 2" vihjab järgmisele "Assassin's Creedi" mängule. Foto: Kotaku

Kaks “Assassin’s Creedi” seeria kodustuudio Ubisoftiga seotud allikat on Kotakule kinnitanud, et 2020. aastal ilmuv järgmine “Assassin’s Creedi” mäng räägib viikingitest.

Järgmise “Assassin’s Creedi” kohta käivad kõlakad said tegelikult hoo sisse samuti Ubisofti poolt loodud mängust “The Division 2”. Juutuuber JoRaptor avaldas video, milles väitis, et “The Division 2” võib leida vihjeid järgmise “Assassin’s Creedi” kohta.

Nimelt võib “The Division 2” kaardil asuvast Washington Event Centerist leida postri kirjaga “Valhalla”, millel on kujutatud kas Skandinaavia jumalust või viikingipärasesse riietusse rüütatud rännumeest. Otsene vihje “Assassin’s Creedile” asub aga salapärase härrase käes, kus võib nähe seeria fännidele tuttavat müstilist “Apple of Edenit”.

Üks fiktsionaalne plakat ei kinnita mõistagi täie kindlusega, et järgmine “Assassin’s Creed” viikingid ette võtab. Seda kinnitavad hoopis Kotaku allikad. Väidetavalt teavad Ubisoftiga seotud kontaktid, et järgmise “Assassin’s Creedi” koodnimi on “Kingdom”, see ilmub 2020. aastal ja räägib tõepoolest viikingitest.

Põhjalas toiumuv “Assassin’s Creed” tundub loogiline, eriti pärast seeria viimast osa “Odyssey’t”. Viikingid olid meresõitjad ja Ubisofti viimase “Assassin’s Creedi” kaart on hiiglaslik ja koosneb nii suuretst maalahmakatest kui ka veeväljadest. “Odyssey” osutus edukaks, seega oleks loogiline, et tulevikus jätkatakse sellega, mis töötab.

Veel, “Odyssey” laenab palju üleloomulikku Kreeka mütoloogiast ja Skandinaavias avaneb arendajatel samuti võimalus erinevaid võimeid Thori, Odini ja teiste jumaluste ümber üles ehitada.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.