Uudis

Analüütik ennustab: PlayStation 5 ja uus Xbox hakkavad maksma 399 eurot

Uued konsoolid jõuavad poelettidele järgmise aasta jõuluhooajaks.Foto: ScreenRant

Kui PlayStation 5 ja Xbox Scarlett järgmise aasta jõuluhooajal poelettidele jõuavad, saab analüütikute sõnul nende hinnaks olema 399 dollarit (Eestis siis ilmselt 399 eurot).

Kuigi praegu on avalikkusele teada ainult Project Scarletti mõningad detailid ning PlayStation 5 pole isegi veel ametlikult välja kuulutatud, on analüütikud teinud oma arvutused, kui palju pead sa raha peab välja käima uue generatsiooni konsoolide eest.

Prominentne analüütik Michael Patcher ütles, et mõlemad Microsofti ja Sony konsoolid hakkavad maksma 399 dollarit. Patcher väitis, et tehnilised näitajad osutavad pigem 500 dollari poole, aga ilmselt sellist hinda ei küsita.

Nii oli ka 2013. aasta Xbox One’iga, mis hiljem hakkas maksma 499 dollarit, kuid analüütik jääb oma eelaimduse juurde, et Microsoft annab seekord konsooli välja 399 dollari eest ning Sony kopeerib sama hinda.

399 dollarit kõlab hästi igale mängurile, kuid on spekuleeritud, et konsooli hind võib küündida ka 800 dollarini. See oleks ennekuulmatu hind ükskõik missugusele tänapäeva mängukonsoolile.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.