Uudis

Apollo e-poes ekslikult 0 euroga müügil olnud mänge pakutakse nüüd hea allahindlusega

Päris tasuta ära ei anta, aga mängud saab kätte odavamalt. Asi seegi.

Apollos algas allahindluskampaania, mille raames pakutakse soodsamalt ka neid videomänge, mis pandi mõne aja eest ekslikult müüki 0-eurose hinnaga.

Näiteks eelmise aasta ühe parima mängu “Star Wars Jedi: Fallen Orderi” saab Apollost 69,99 euro asemel kätte 49,99 euroga. Sama suurelt on alla hinnatud ka “Need for Speed Heat” ja “FIFA 20”. 50 eurolt 30 peale on kukkunud ka “Just Dance 2020” hind.

Mõne aja eest ilmusid ülalmainitud mängud Apollo e-poodi müügile 0-eurose hinnaga. Kuna see oli põhjustatud süsteemiveast, siis rikkeperioodil tehtud tellimused tühistati ja tasuta mänge Apollo välja ei saatnud.

“The Division 2 Gold Editioni” saad kätte 60 eurot odavamalt.

Populaarsematest mängudest on veel alla hinnatud “Red Dead Redemption 2” ja “Borderlands 3”, mis maksavad 69,99 euro asemel 34,99. Suure allahindlusega saab kätte “The Division 2 Gold Editioni”, mille eest peab praegu 100 euro asemel välja käima 40 eurot.

Päris tasuta mänge laiali ei jagata, kuid sellegipoolest on mitmed uuemad mängud arvestatavalt alla hinnatud. Kõikidele pakkumistele viska pilk peale siin.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.