Uudis

Apollo TV rakendust saab nüüd kasutada ka uuemates Samsungi ja LG telerites

Apollo TV rakendus on nüüd kasutatav ka LG ja Samsungi teleritesFoto: Apollo TV

Käesoleva aasta veebruaris turule jõudnud Apollo TV on jõudnud rakendusena uuematesse Samsungi ja LG televiisoritesse. Juba varasemast oli äpilahendus saadaval ka Android TV nutitelerites. Telerirakendusega saab teleteenuseid ja Apollo TV platvormi sisu kasutada ilma digiboksita.

Kui varasemalt oli Apollo TV-d võimalik kasutada Android ja iOS telefonides või tahvelarvutites ning erinevatest seadmetes veebis, siis nüüd on uue põlvkonna teleteenus äpi abil mugavalt ühendatav ka LG ja Samsungi uuemate nutiteleritega. Rakendus töötab Samsungi televiisorites, mis on välja antud aastal 2018 või hiljem, LG telerites alates 2019. aasta mudelitest.

Lisaks saab teenust kasutada äpina Android TV telerites või Apollo TV enda Android 4K digiboksiga. Olemas on ka Chromecast tugi. Digiboksi saab ühendada kõikide internetipakkujate võrku ja see sobib ka koju, kuhu kaabelinternet ei ulatu, töötades üle õhu.

Apollo TV pakub kahte teleteenust hindadega 8,99 eurot ja 13,99 eurot kuus. Apollo internet maksab 18 eurot kuus ning TV-pakettide hinnad koos piiramatu internetiga algavad alates 26,99 eurost kuus.

Apollo TV tehnoloogiajuhi Martin Haviku sõnul on voogedastusplatvormid muutnud inimeste meediatarbimisharjumusi. Kvaliteetset telepilti soovitakse saada endale sobival ajal, endale sobivas seadmes.

„Kätte on jõudnud uus ajastu teleteenuste turul, kus tarbija ei pea olema seotud oma teenusepakkuja internetiga ja isegi mitte digiboksiga. Klient ei pea ootama tehniku külastuskäiku, piisab teenuse tellimisest veebis ja selle kasutamisest äppides,“ selgitas Havik.

Tema hinnangul võidab tehniliste platvormide mitmekesisusest eelkõige tarbija. „Läbi on saamas aeg, kus teleka vaatamine oli ühetaoline perekeskne tegevus ja puldi nimel käis võitlus. Üha enam on neid, kellel polegi televiisorit ja kes tarbivad telesisu teistes seadmetes. On inimesi, kelle jaoks on oluline, et meelelahutus oleks kättesaadav pikkade bussi- või rongisõitude ajal. Ent jätkuvalt on olemas suur hulk telegurmaane, kes tahavad oma lemmikseriaale ja -filme vaadata suurelt ekraanilt elutoas,“ ütles Apollo TV tehnoloogiajuht.

Apollo TV valikust on üle 50 telekanali, mida saab vaadata kas otse või 14 päeva jooksul järele. Kanal 2 saateid ja sarju saab vaadata enne tele-eetrit. Filmiriiulil on püsivalt suur hulk kodu- ja välismaiseid menukeid. Ühtlasi on Apollo TV-s on suur valik lastekanaleid, multikaid, lastefilme ja -lavastusi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.