“Ärapanija” riisus koore. Mida veel tasub aastavahetuse telesaadetest järele vaadata?

15 aastat tagasi alustanud "Ärapanija" tegi naeruseks ka 2018. aasta viimastel tundidel. Pilt ekraanilt, mil Peeter Oja peab intellektuaalset vestlust alkorobotiga.Foto: ekraanitõmmis

ETV pakkus päev läbi aastavahetuse eriprogrammi, Kanal 2 teeseldud lõbusust ja TV 3 vaid Henrik Normanni “Edekabelit”. Kas mitmetunnisest teleprogrammist on midagi, mida tasub järgmistel päevadel järele vaadata?

“Hommik Anuga. Aastavahetuse eri “

Alati kvaliteetse “Hommik Anuga” asemel oli hakatud nalja tegema, kus Elisabet Reinsalu parodeeris Anu Välbat. Villu Kanguri ette kirjutatud tekst oli kahjuks nõrk ja tulemus meenutas palagani. Piisab, kui vaatate ära Anu Välba enda tehtud intervjuu Ott Sepa ja Märt Avandiga, mis on kohe saate alguses.

“Hea tuju maaletooja. Anne Veski”

Tõsiselt mõnus portreesaade Anne Veskist, kus muuhulgas avalikustatakse valehäbita, kuidas superstaar end kärna päevitas ja kuidas ilusüstid näo paiste ajasid. Saatele annab kindlasti lisaväärtuse see, et arhiivis on tuuseldanud ja Anne Veski videosid välja otsinud pikaaegne Anne sõber Margit Ossipova. Intervjueerijaks ja saate autoriks on Karmel Killandi.

“Jan Uuspõld. Oma jope”

Ei ole naljakas, palju allapoole vööd nalju, mis on pigem piinlikud.

“Elu parim nali”

Anu Välba energia kulus ilmselt selle saate ettevalmistamisele. Ja siin on tulemus super hea! Tuntud huumorisõbrad meenutavad kõige naljakamaid nalju, mida nad läbi aegade ETVst on näinud. Andrus Kivirähk toob siin hea sõnaga välja “Mõmmi aabitsa”, Jan Uuspõld aga kougib mälusopist välja veidrad sketšid Mait Malmsteniga, mida ilmselt vähesed meist näinud on, kuid mis on ülinaljakad. Saate toimetas ja pani kokku Anu Välba.

“Ringvaate eri. Reikop sööb”

Tõeliselt hea tuju saade, kus Reikop on tuntud headuses humoorikas ja Grete Lõbu säravalt positiivne. Meenutatakse erinevaid vastikuid asju, mida Reikop söönud on, kuid uues ja kelmikas võtmes.

“Õnne 13”

Kui saate, siis vältige. Sel pole midagi ühist ei “Õnne 13” ega ka huumoriga.

“Ärapanija”

Ilmselt parim pingutus sellest aastavahetusest. Evelin Ilvese “Juhuu” tasub kindlasti üle vaadata.

“Eesti Vabariigi presidendi uusaastatervitus”

President rääkis Pärnust ja otse. Paljud kohalikud ei mallanud aga uut aastat ära oodata, vaid asusid juba enne keskkööd rakette laskma. Nii hakkisid paatoslikku kõnet paugud, mis kahjuks rikkus pidulikkuse ja tekitas tunde, justkui oleks sõda lahti. Väga raske oli kõne sisule keskenduda.

“Aastavahetus Kanal 2-ga”

Varem ettesalvestatud nn korteripidu. Igal aastal on keegi, kes jookseb läbi terve vana-aastaõhtu eetri. Sel aastal oli erakordselt palju Uudo Seppa. Ta oli reaalajas korraga nii Kanal 2-s kui ETV-s. Noor mees las aga jõuab oma karjääri enne ikka käima tõmmata, kui aastavahetusel nalja hakkab viskama.

Kui vaatad ära Jüri Butšakovi ja Beebilõusta räpiloo, siis sellest täitsa piisab. Mõnusalt ja kelmikalt tehtud muusikavideo.

“Suur mängudeõhtu. Aastalõpu eri”

Kui sulle muidu see saade meeldib, siis vaata ka seekord. Mitte midagi teistmoodi siin seoses aastalõpuga pole.

“Edekabel”

Henrik Normann on suurepärane parodeerija. Üldiselt, kui aega on vabalt käes, vaadake ära ja tuju sellest halvemaks küll ei lähe. Pigem klassikaliselt ja stabiilselt hea “Edekabel”. Stsenarist Olav Osolin.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.