Uudis

Äsja eetrist kadunud Tallinna TV tegutseb YouTube’is jõudsalt edasi

Tallinna TV ei olegi lõplikult kadunud.Foto: Tallinna Televisiooni Facebooki konto kuvatõmmis

Oktoobri alguses tegevuse lõpetanud Tallinna TV ei ole jäädavalt manalateed läinud ja uut sisu toodetakse juurde igapäevaselt. Tele-eetri asemel näeb seda nüüd YouTube’i vahendusel.

Antud hetkel suuname tõesti toodetud uudisklipid ja muu TTV YouTube’i kanalile ning ka meie veebilehele. Lisaks leiab valik uudistest kajastamise ka pealinn.ee portaalis ning linna sotsiaalmeedia vahendusel,” selgitab Tallinna TV juhatuse liige Taavi Pukk.

“Edasine plaan on saada korralikult käima linnasiseste võimaluste kasutamine: “Pealinna” ja “Stolitsa” väljundid ning muud linna ja linnaosade veebiväljundid. Samuti asume tegelema hanke ettevalmistamisega, mis võimaldaks osta eetriaega teistest kanalitest.”

Pukki sõnul soovitakse tuleviks hakata tootma saateid, mis keskenduksid pealinna erinevatele huvigruppidele ning kajastaksid ja analüüsiksid Tallinna argielu.

“Lisaks päevakajaliste teemade analüüsidele ja debattidele keskendutakse ka kultuuri- ja vaba aja sündmustele ning pealinna ajaloo ja tuleviku teemadele. Need saated saavad väljundi nii veebis kui ka tulevikus loodetavasti avanevas eetrivõimaluses mõnes teises kanalis,” räägib Pukk.

Pukk ei soovi veel avaldada, milline Tallinna TV programm tulevikus olema saab, kuid väidab, et see hakkab keskenduma Tallinnas toimuvale.

“Saadete täpse olemuse, mahu, ja muu osas praegu töö käib. Kindel on see, et need saavad olema pealinna kesksed. Mõistagi on hetkel ka väga palju tegemist sellega, et lõpetada ja muuta olemasolevaid teleteenuse pakkumisega seotud lepinguid,” selgitab Pukk.

Tundub, et kui uuenenud Tallinna TV saatekava saab olema rangelt pealinnakeskne, siis näiteks Viktor Vassiljevi “Tervisevõtmele” teist hingamist ei anta. Vassiljev selgitas ka ise Diktorile värvikalt, et pole kindel, mis tuleviks tema saatest saab.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.