Uudis

Äsja Netflixi jõudnud film toob vaatajateni eksklusiivsed kaadrid Michael Schumacherist

"Scumacheri" filmis jagatakse ka infot vormelisõitja tervisliku seisundi kohtaFoto: outnow.ch/Netflix

Voogedastusplatvormil Netflix saab alates tänasest näha uut dokumentaalfilmi “Schumacher”, mis räägib legendaarsest vormelisõitjast Michael Schumacherist.

Ligi kahe tunni pikkune film toob vaatajateni seninägemata arhiivikaadrid ja eksklusiivsed intervjuud seitsmekordse maailmameistri lähedastega. Teiste seas annavad intervjuu Schumacheri isa, abikaasa ja ta kaks last.

Filmi meeskonnale ulatas abikäe ka Schumacheri abikaasa Corinna, kes filmitegijaid juhendas ja ka teatud piire seadis.

“Ta tahtis teha autentset filmi, et näidata Michaelit sellisena, nagu ta on – kõikide rõõmude ja muredega ning asju ilustamata,” sõnas filmi režissöör Nocker ja lisas, et nad tulid Corinna palvetele hea meelega vastu.

Kiiremad on jõudnud juba filmi ka ära vaadata ja selle kohta kiidusõnu jagada.

“Vahet pole, kas te teda vormelirajal armastasite või vihkasite, Schumacheri film toob kaitsekiivri taha peitunud inimese vaatajatele lähemale ning avab tema iseloomu. Film võimaldab heita pilgu sellele, milline ta oli siis, kui ta võistlusalalt eemal oli,” kirjutas Jonathan Noble.

2013. aasta lõpus sattus Schumacher suusareisil traagilisse õnnetusse. Seni pole perekond sakslase tervisliku seisundi kohta põhjalikke kommentaare jaganud, ent filmis öeldakse, et Schumacher paraneb kodus ja üheskoos käiakse ka teraapias.

“Schumacher” on Netflixis vaadatav alates 15. septembrist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.