Uudis

“Baltikumi Netflix” Go3: millist sisu kõige rohkem vaadatakse ja mida toob tulevik?

Go3 on kuue kuuga jõudsalt kosunud.Foto: TVPlay

Paari nädala eest alustas tegevust uus kohalik striimimisteenus Go3. Uurisime, milline on olnud klientide esmane vastukaja ja millist sisu kõige enam vaadatakse.

Eesti seriaalid, Hollywood ja sport

“Meil on peamiselt kahte sorti kliente,” selgitab TV3 grupi turundus-spetsialist Kristjan-Johannes Konsap. “Esimesed eelistavad väga tugevalt Eesti sisu ning kõige vaadatumad on kodumaised sarjad: “Lõks”, “Kättemaksukontor” ja “Padjaklubi”, kuid ka Eesti filmid nagu “Sangarid” ja “Klassikokkutulek”.

“Väga vaadatud on ka populaarsed Hollywoodi filmid nagu selle aasta hitt-märul “John Wick 3”, värske animatsioon “Grinch” ja uus komöödia “Vaat kus paar””, jätkab Konsap. “Seega võib öelda, et Eesti inimestele meeldib nii kodumaine sisu kui ka Hollywoodi kassahitid.”

“Teine osa klientidest on suured spordifännid, kes tahavad saada osa maailma parimatest spordisündmustest,” selgitab Konsap. “Kui lõunanaabrid küsivad rohkem poksi ja jäähokit, siis Eesti on selgelt jalgpalli ja korvpalli rahvas: kui käimas on Meistrite Liiga või peaks Žalgris mängima, siis on tuhatkond inimest kohe Go3-s neid vaatamas.”

Lubatakse rohkem originaalsisu

Avanädalatel on Go3 klientide seas populaarseimaks kerkinud “Kõik hinnas” pakett, mis annab ligipääsu tervele striimimisteenuse sisule. Tugevat huvi on üles näidatud ka “TV + Sport” ja “TV + Film” pakettide vastu. Viimase edule on kaasa aidanud asjaolu, et seda saab tasuta proovida.

Diktori suures Go3 ülevaates jäi meile silma asjaolu, et hetkel ei ole teenuses märkimisväärselt originaalsisu. Konsapi sõnul selle probleemiga tegeletakse.

“Esimesed uued hitid linastuvad juba vähem kui 2 nädala pärast ehk 1. jaanuaril. Ajapikku lisandub neid veelgi.” Küll aga ei olnud Konsap veel valmis avaldama, mida peagi lisanduv sisu endast täpsemalt kujutab.

Tugev algus

Konsapi sõnul vajab iga uus asi sisseelamisaega, siis kuid Go3 algus on olnud tugev ning tulevikus nähakse kasvu jätku.

“Alates uue platvormi lansseerimisest oleme saanud Baltikumis juurde tuhandeid kliente. Inimeste huvi on väga tugev ja me ei näe vaibumise märke,” väidab Konsap. “Iga uus asi vajab natukene harjumist, aga kliendid näevad, et uue generatsiooni platvorm kätkeb endas enam võimalusi ja veel rohkem potentsiaali.”

Märksõnad: , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.