Uudis

Bayonetta 3 näeb ilmavalgust järgmisel aastal

Mäng peaks pärast pikka ootamist lõpuks ilmumaFoto: Nintendo

Nintendo avalikustas peale nelja aasta pikkust vaikust mängu Bayonetta 3 täispika treileri.

Mängu esimene osa tuli välja 2009. aastal, olles rivaal Capcomi Devil May Cry mängule. 2014. aastal tuli välja Bayonetta 2. Peale seda nägid fännid 2017. aastal Game Awards üritusel väikest, vähem kui minuti pikkust tiiserit Bayonetta 3-st. Videos oli näha vaid paarikümneks sekundiks peategelast ning mängu logo.

Sellele järgnes neli aastat vaikust, mille ajal mängu arendajad lubasid paaril korral, et enne 2021. aasta lõppu on neil midagi rahvale näidata. Ootamisele pandi punkt eile õhtul, kui Nintendo avalikustas täispika treileri mängule Bayonetta 3.

Intervjuus ajakirjaga Video Games Chronicle lisas Bayonetta 3 mängujuht Hideki Kamiya treilerile kommentaari: “Ma loodan, et saan teile uuenduse mängu arengu kohta tuua selle aasta jooksul”

The Verge ajakirjaniku Ash Parrish kirjutas, et peale Bayonetta 3 mitteilmumist selle aasta E3 pressiüritusel ringles kuulujutte, et mängu arendusega on raskusi ning mäng hilineb. Need lükkas aga Nintendo ümber, öeldes, et kõik sujub.

Parrishi sõnul on ootamine end ära tasunud, sest Bayonetta 3 tuleb välja 2022. aastal.

Bayonetta mängud on olnud siiani kõrgelt hinnatud. Mängu esimest versiooni hindas: Metacritic 84%-ga, PC Gamer 93%-ga ning Common Sense Media 4.3/5-st.

Bayonetta 2 hindasid kriitikud järgmiselt: Metacritic 92%-ga, PCMag 4.5/5-st ning Nintendo Life 9/10-st.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.